توقف یلدایی مهندس شهریاری در ایستگاه ایران کالا

 • پنجشنبه 30 آذر 1396 10:24
 • شناسه 13211
توقف یلدایی مهندس شهریاری در ایستگاه ایران کالا

آقایان مهندس شهریاری معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما و دکتر زابلی زاده مدیر شبکه ایران کالا در پشت صحنه ویژه برنامه شب یلدای این شبکه حاضر شدند.

به گزارش روابط عمومی شبکه ایران کالا، معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صداوسیما و مدیر شبکه ایران کالا با حضور در بام تهران (واقع در منطقه توچال) از پشت صحنه تولید ویژه برنامه ایستگاه شبانه بازدید کردند.

در این دیدار آقای مهندس شهریاری با مجریان و عوامل برنامه به گفتگو نشسته و از نزدیک در جریان جزئیات تولید این ویژه برنامه که به مناسبت شب یلدا پخش می شود قرار گرفتند.

حضور مهندس شهریاری در برنامه ایستگاه
برنامه «ایستگاه » از تازه ترین برنامه های شبکه ایران کالا است که با موضوع گردش در تهران تولید می شود.

۵ مجری این برنامه با اتوبوس ویژه گردشگری به سطح شهر رفته و به معرفی ابنیه و اماکن فرهنگی و هنری، مراکز سلامت و تندرستی، اماکن گردشگری، رستوران گردی و همچنین بازار گردی می پردازند.

انتهای پیام/

مطالب بیشتر از «اخبار و رویداد»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها