انتصاب مدیر شبکه تلویزیونی ایران کالا

  • پنجشنبه 18 خرداد 1396 15:15
  • شناسه 593
انتصاب مدیر شبکه تلویزیونی ایران کالا

طی حکمی از سوی معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صداوسیما آقای دکتر اردشیر زابلی زاده به عنوان مدیر شبکه تلویزیونی ایران کالا منصوب شد

مهندس احمد شهریاری معاون مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی در حکمی دکتر اردشیر زابلی زاده را به سمت مدیر شبکه ایران کالا منصوب کرد.

 

به گزارش واحد هماهنگی و ارتباطات شبکه ایران کالا، حمايت از كالاهاي ساخت ايران و كار آفرينان ايراني،ترويج فرهنگ مصرف كالاي داخلي و تقويت بنگاه هاي كوچك و بزرگ اقتصادي در كشور از جمله اهداف راه اندازي شبكه "ايران كالا" اعلام شده است.

متن حكم معاون مالي و سرمايه انساني صدا و سيما براي انتصاب مدير شبكه ايران كالا به شرح زير است.

بسمه تعالي

جناب آقاي دكتر اردشير زابلي زاده

 نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند در مديريت هاي مختلف رسانه ملي و با توجه به ساختار جديد معاونت منابع مالي و سرمايه انساني به موجب اين حكم، جنابعالي به سمت"مدير "شبكه ايران كالا" منصوب مي شويد .

 تبليغ و معرفي كالاهاي ساخت داخل در جهت حمايت از توليدات ايراني با كيفيت و تقويت بنگاه هاي توليدي كوچك و متوسط از اهم وظايف شبكه مذكور خواهد بود .

 انعكاس اخبار و رويداد هاي نمايشگاهي مربوط به كالاهاي ايراني و ساخت داخل ، ترويج فرهنگ مصرف كالاهاي ايراني در بين خانواده هاي ايراني ، حمايت از صاحبان كالاهاي ايراني به منظور الگوسازي در جامعه ، حمايت از كارآفرينان در جهت رونق توليد ملي از ديگر وظايف و ماموريت هاي محوله است .

 بنابر اين انتظار مي رود با تبيين راه كارهاي اجرايي لازم و رصد مستمر فعاليت هاي شبكه كالاي ايراني و نيز هماهنگي در رعايت كامل ضوابط پخش در رسانه ملي، به صورت دائم و در مسير تحقق اهداف و ارتقاء جايگاه اين شبكه گام برداريد.

 اميدوارم همواره در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و تحقق منويات مقام معظم رهبري موفق و پيروز باشيد

 احمد شهرياري / معاون منابع مالي و سرمايه انساني صدا و سيما

# دكتر اردشير زابلي زاده تا پيش از اين انتصاب، سرپرستي دانشگاه صدا و سيما را بر عهده داشت كه تا زمان تعيين رئيس جديد دانشگاه، امور آن را سرپرستي خواهد كرد.

 

واحد هماهنگی و ارتباطات

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • موفقیت جدید برای گروه صنعتی استیل ناب

    موفقیت جدید برای گروه صنعتی استیل ناب

    گروه صنعتی ناب استیل در مراسم روز ملی صنعت و معدن که با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار شد، موفق به دریافت تندیس زرین و لوح تقدیر به عنوان شرکت نمونه ملی لوازم خانگی شد.

آخرین خبرها