انتصاب مدیر شبکه تلویزیونی ایران کالا

  • پنجشنبه 18 خرداد 1396 15:15
  • شناسه 593
انتصاب مدیر شبکه تلویزیونی ایران کالا

طی حکمی از سوی معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صداوسیما آقای دکتر اردشیر زابلی زاده به عنوان مدیر شبکه تلویزیونی ایران کالا منصوب شد

مهندس احمد شهریاری معاون مالی و سرمایه انسانی رسانه ملی در حکمی دکتر اردشیر زابلی زاده را به سمت مدیر شبکه ایران کالا منصوب کرد.

 

به گزارش واحد هماهنگی و ارتباطات شبکه ایران کالا، حمايت از كالاهاي ساخت ايران و كار آفرينان ايراني،ترويج فرهنگ مصرف كالاي داخلي و تقويت بنگاه هاي كوچك و بزرگ اقتصادي در كشور از جمله اهداف راه اندازي شبكه "ايران كالا" اعلام شده است.

متن حكم معاون مالي و سرمايه انساني صدا و سيما براي انتصاب مدير شبكه ايران كالا به شرح زير است.

بسمه تعالي

جناب آقاي دكتر اردشير زابلي زاده

 نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند در مديريت هاي مختلف رسانه ملي و با توجه به ساختار جديد معاونت منابع مالي و سرمايه انساني به موجب اين حكم، جنابعالي به سمت"مدير "شبكه ايران كالا" منصوب مي شويد .

 تبليغ و معرفي كالاهاي ساخت داخل در جهت حمايت از توليدات ايراني با كيفيت و تقويت بنگاه هاي توليدي كوچك و متوسط از اهم وظايف شبكه مذكور خواهد بود .

 انعكاس اخبار و رويداد هاي نمايشگاهي مربوط به كالاهاي ايراني و ساخت داخل ، ترويج فرهنگ مصرف كالاهاي ايراني در بين خانواده هاي ايراني ، حمايت از صاحبان كالاهاي ايراني به منظور الگوسازي در جامعه ، حمايت از كارآفرينان در جهت رونق توليد ملي از ديگر وظايف و ماموريت هاي محوله است .

 بنابر اين انتظار مي رود با تبيين راه كارهاي اجرايي لازم و رصد مستمر فعاليت هاي شبكه كالاي ايراني و نيز هماهنگي در رعايت كامل ضوابط پخش در رسانه ملي، به صورت دائم و در مسير تحقق اهداف و ارتقاء جايگاه اين شبكه گام برداريد.

 اميدوارم همواره در خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و تحقق منويات مقام معظم رهبري موفق و پيروز باشيد

 احمد شهرياري / معاون منابع مالي و سرمايه انساني صدا و سيما

# دكتر اردشير زابلي زاده تا پيش از اين انتصاب، سرپرستي دانشگاه صدا و سيما را بر عهده داشت كه تا زمان تعيين رئيس جديد دانشگاه، امور آن را سرپرستي خواهد كرد.

 

واحد هماهنگی و ارتباطات

مطالب بیشتر از «اخبار و رویداد»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها