معاون توسعه و فناوري رسانه صدا و سيما: راه اندازی شبکه های جدید در رسانه ملی

  • پنجشنبه 18 خرداد 1396 15:16
  • شناسه 596
معاون توسعه و فناوري رسانه صدا و سيما: راه اندازی شبکه های جدید در رسانه ملی

دكتر عليدادي معاون توسعه و فناوري رسانه سازمان صدا و سيما عنوان کرد: سه شبكه اميد، شما و ايران كالا نيز به شبكه هاي سراسري صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران افزوده مي شود و چيدمان و ترتيب شبكه هاي رسانه ملي هم تغيير خواهد كرد.

دكتر عليدادي معاون توسعه و فناوري سازمان صدا و سيما در شانزدهمین گردهمایی معاونان فنی سازمان صدا سیمای جمهوری اسلامی ایران در شهر یاسوج از معماري جديد و چيدمان نوي تلويزيون ديجيتال رسانه ملي در آينده نزديك هم خبر داد و گفت : در بسته نخست اين طرح، 10 شبكه سراسري و در بسته دوم براي مراكز استان‌ها، 11 شبكه خواهيم داشت. وي گفت: سه شبكه اميد، شما و ايران كالا نيز به شبكه هاي سراسري صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران افزوده مي شود و چيدمان و ترتيب شبكه هاي رسانه ملي هم تغيير خواهد كرد. دكتر عليدادي ابتكار و نوآوري در حوزه فناوري اطلاعات و فضاي مجازي را امري مهم دانست و بر توسعه اين فضا ها تاكيد كرد. در پايان اين گردهمايي با حضور معاون توسعه و فناوري رسانه ، مديران ارشد معاونت توسعه و فناوري رسانه و معاونان فني مراكز استان‌ها استوديوي تمام ديجيتال صداوسيماي كهگيلويه وبويراحمد افتتاح شد.

 

۱۳۹۵/۰۶/۲۹

واحد هماهنگی و ارتباطات

شبکه تلویزیونی ایران کالا

مطالب بیشتر از «اخبار و رویداد»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها