معاون توسعه و فناوري رسانه صدا و سيما: راه اندازی شبکه های جدید در رسانه ملی

  • پنجشنبه 18 خرداد 1396 15:16
  • شناسه 596
معاون توسعه و فناوري رسانه صدا و سيما: راه اندازی شبکه های جدید در رسانه ملی

دكتر عليدادي معاون توسعه و فناوري رسانه سازمان صدا و سيما عنوان کرد: سه شبكه اميد، شما و ايران كالا نيز به شبكه هاي سراسري صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران افزوده مي شود و چيدمان و ترتيب شبكه هاي رسانه ملي هم تغيير خواهد كرد.

دكتر عليدادي معاون توسعه و فناوري سازمان صدا و سيما در شانزدهمین گردهمایی معاونان فنی سازمان صدا سیمای جمهوری اسلامی ایران در شهر یاسوج از معماري جديد و چيدمان نوي تلويزيون ديجيتال رسانه ملي در آينده نزديك هم خبر داد و گفت : در بسته نخست اين طرح، 10 شبكه سراسري و در بسته دوم براي مراكز استان‌ها، 11 شبكه خواهيم داشت. وي گفت: سه شبكه اميد، شما و ايران كالا نيز به شبكه هاي سراسري صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران افزوده مي شود و چيدمان و ترتيب شبكه هاي رسانه ملي هم تغيير خواهد كرد. دكتر عليدادي ابتكار و نوآوري در حوزه فناوري اطلاعات و فضاي مجازي را امري مهم دانست و بر توسعه اين فضا ها تاكيد كرد. در پايان اين گردهمايي با حضور معاون توسعه و فناوري رسانه ، مديران ارشد معاونت توسعه و فناوري رسانه و معاونان فني مراكز استان‌ها استوديوي تمام ديجيتال صداوسيماي كهگيلويه وبويراحمد افتتاح شد.

 

۱۳۹۵/۰۶/۲۹

واحد هماهنگی و ارتباطات

شبکه تلویزیونی ایران کالا

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • موفقیت جدید برای گروه صنعتی استیل ناب

    موفقیت جدید برای گروه صنعتی استیل ناب

    گروه صنعتی ناب استیل در مراسم روز ملی صنعت و معدن که با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار شد، موفق به دریافت تندیس زرین و لوح تقدیر به عنوان شرکت نمونه ملی لوازم خانگی شد.

آخرین خبرها