معرفی فعالیت ها و محصولات صنایع کوچک و متوسط در ایران کالا

  • پنجشنبه 18 خرداد 1396 15:21
  • شناسه 600
معرفی فعالیت ها و محصولات صنایع کوچک و متوسط در ایران کالا

رئیس سازمان صدا وسیما در دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان کرمان از راه اندازی شبکه ایران کالا

به گزارش روابط عمومي رسانه ملي، دكتر علي عسكري در دیدار با نمايندگان مردم استان كرمان در مجلس شوراي اسلامي بر حمايت همه جانبه رسانه ملي از توسعه استان هاي كشور به ويژه استان كرمان تاكيد كرد و افزود: تلاش ما بر آن است كه از طريق شبكه هاي استاني ، سراسري و به  خصوص شبكه ايران كالا كه در آينده نزديك راه اندازي مي شود ،علاوه بر كمك به صنايع كوچك و متوسط براي معرفي فعاليت ها و محصولاتشان، ظرفيت هاي مختلف استان ها را نيز معرفي كنيم تا توسعه كامل در بخش هاي مختلف كشاورزي ، صنعتي ، گردشگري و فرهنگي به دست آيد.

دكتر عسكري  در بخش ديگري از سخنان خود، لزوم توسعه  فني سازمان صدا و سيما براي پوشش كامل شبكه هاي ديجيتال در سراسر كشور را يادآور شد و نياز هاي مالي و حمايتي براي اين مهم را برشمرد. 
در اين ديدار اعضاي مجمع نمايندگان استان كرمان نيز با اشاره به قابليت هاي مختلف استانشان مانند ظرفيت هاي گردشگري ، تاريخي ، جذابيت هاي محيطي  و وجود منابع معدني ، كمك رسانه ملي را براي  تبليغ اين ظرفيت ها به منظور جذب سرمايه گذار داخلي و خارجي و جلب توجه گردشگران ايراني و خارجي به اين استان خواستار شدند.

 

۱۳۹۵/۱۲/۰۴ 

واحد هماهنگی و ارتباطات

شبکه تلویزیونی ایران کالا

مطالب بیشتر از «اخبار و رویداد»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها