راه‌اندازي شبكه ايران كالا براي معرفي رايگان توليدات داخلي

  • پنجشنبه 18 خرداد 1396 15:21
  • شناسه 602
راه‌اندازي شبكه ايران كالا براي معرفي رايگان توليدات داخلي

رئیس رسانه ملی در حاشیه دیدار با مراجع عظام از راه اندازی شبکه تلویزیونی ایران کالا خبر داد

 دكتر عسكري در اين ديدارها ضمن بيان گزارشي كامل از فعاليت‌هاي اين سازمان تصريح كرد : تلاش مي‌كنيم همه برنامه‌ها در جهت ترويج دين و فرهنگ اسلامي و مطابق با منويات مقام معظم رهبري مدظله العالي در جهت دين، اخلاق، اميد و آگاهي بخشي باشد.

 رئيس رسانه ملي با اشاره به فعاليت 217 شبكه ماهواره‌اي عليه نظام جمهوري اسلامي، گفت: تلاش مي‌كنيم علاوه بر شبكه‌هاي برون‌مرزي و داخلي، راديوهاي اينترنتي را نيز براي رساندن پيام انقلاب اسلامي راه‌اندازي كنيم. دكتر عسكري توجه ويژه به اقتصاد مقاومتي و نشان دادن روحيه اميد و فعاليت را از ديگر برنامه‌هاي سازمان صداوسيما دانست و از راه‌اندازي شبكه ايران كالا براي معرفي رايگان توليدات داخلي خبر داد.  دكتر عسكري همچنين با اشاره به وجود 80 هزار مسجد در كشور گفت: سازمان صداوسيما تلاش مي‌كند اين مساجد فعال باشند چرا كه هر يك از اين مساجد كانوني براي تبليغ اسلام هستند و مي‌توانند نقش مؤثري در مقابله با تهاجم فرهنگي داشته باشند.

 رئيس رسانه ملي همچنين از ورود اين رسانه به فضاي مجازي سخن گفت و راه‌اندازي شبكه تعاملي IPTV را از برنامه‌هاي سازمان صداوسيما عنوان كرد. وي همچنين از راه‌اندازي شبكه پيام رسان سروش در صداوسيما خبر داد.

 

۱۳۹۵/۰۶/۱۱

واحد هماهنگی و ارتباطات

شبکه تلویزیونی ایران کالا

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • موفقیت جدید برای گروه صنعتی استیل ناب

    موفقیت جدید برای گروه صنعتی استیل ناب

    گروه صنعتی ناب استیل در مراسم روز ملی صنعت و معدن که با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار شد، موفق به دریافت تندیس زرین و لوح تقدیر به عنوان شرکت نمونه ملی لوازم خانگی شد.

آخرین خبرها