بازدید جمعی از مدیران سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی از شبکه تلویزیونی ایران کالا

  • جمعه 26 خرداد 1396 15:00
  • شناسه 625
بازدید جمعی از مدیران سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی از شبکه تلویزیونی ایران کالا

آقای دکتر سلیمانی معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی به همراه جمعی از مدیران این سازمان از شبکه تلویزیونی ایران کالا بازدید به عمل آوردند

به گزارش واحد هماهنگی و ارتباطات شبکه تلویزیونی ایران کالا در این دیدار که آقایان دکتر سلیمانی عضو هیات مدیره و معاون صنایع کوچک، انوشه مشاور معاون صنایع کوچک، لاهوتی مدیر توسعه صنعتی و فناوری، کهیاری مدیر تامین منابع مالی و سرمایه گذاری، جوانمردی مدیر توسعه بازار و امور بین الملل، دیوسالار مشاور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی و خانم پوریامین مشاور مدیرعامل این سازمان حضور داشتند، ابتدا آقای مهندس سیفی قائم مقام شبکه ضمن عرض خیر مقدم به بازدید کنندگان، به تشریح اهداف و ماموریت های شبکه ایران کالا پرداخته و گزارشی را از تولیدات و اقدامات صورت گرفته ارائه نمودند. ایشان با اشاره به مشکلات صنایع کوچک در بخش های مختلف از جمله تامین منابع مالی، نوسازی و تجهیز خطوط تولید و نیروی انسانی متخصص یادآور شدند که یکی از اهداف برگزاری این نشست برنامه‎ریزی جهت تولید برنامه‏ های تلویزیونی به منظور کمک به این صنایع و فائق آمدن بر مشکلات فوق است. در همین راستا درنظر داریم تا طی یک همکاری مشترک با سازمان صنایع کوچک و شهرک‎های صنعتی، نسبت به تولید برنامه‎های آموزشی متناسب با ماموریت های شبکه اقدام نماییم.

در ادامه آقای دکتر سلیمانی با بیان اینکه آموزش یکی از رسالت های این سازمان است افزودند آموزشهای انجام شده در این سازمان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. در سال گذشته 2.5 میلیون نفر آموزش داشتیم و برای امسال نیز درنظر داریم این رقم را به 4 میلیون نفر برسانیم. این آموزشها در بسترهای مختلفی از جمله تلفن همراه صورت می پذیرد. وی با اعلام آمادگی در زمینه همکاری مشترک با شبکه ایران کالا افزود ما همه توان خود را در این زمینه به کار خواهیم بست تا با برگزاری جلسات مشترک و تعیین راهکارهای مختلف نسبت به اجرایی شدن این طرح برای توسعه فضای کسب و کار اقدام نماییم. در ادامه سایر مدیران این سازمان، نقطه نظرات خود را در حوزه کاری، انتظارت و نحوه همکاری با شبکه ایران کالا بیان کردند.

در پایان این دیدار، به منظور آشنایی با نحوه ساخت برنامه‎ها و تولیدات شبکه ایران کالا، میهمانان بازدیدی را از استودیوی مجازی شبکه ایران کالا به عمل آوردند.

 

واحد هماهنگی و ارتباطات

شبکه تلویزیونی ایران کالا

مطالب بیشتر از «اخبار و رویداد»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها