تهران ميزبان نخستين نمايشگاه بين المللي توسعه کسب و کار

 • چهارشنبه 20 دی 1396 16:03
 • شناسه 13801
تهران ميزبان نخستين نمايشگاه بين المللي توسعه کسب و کار

نخستين نمايشگاه بين المللي توسعه کسب و کار فردا پنجشنبه 21 دي با حضور شرکت ها، بنگاه ها، موسسات کاريابي و کارآفريني در نمايشگاه بين المللي تهران آغازبکار مي کند.

به گزارش شبکه ایران کالا ، مدير برگزاري نخستين نمايشگاه بين المللي توسعه کسب و کارگفت: نخستين نمايشگاه بين المللي توسعه کسب و کار با حضور و مشارکت 70 شرکت و غرفه دار و با هدف توسعه کسب و کارها در جهت اقتصاد مقاومتي، معرفي خدمات نوين مديريتي، آشنايي با فرانچايز براي مديران و سرمايه گذاران و توسعه استارت آپ ها در فضائي بالغ بر 2000مربع وسالن هاي 10 و 11 محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران برگزار مي شود.

مهدي فرهادي نياگفت: اين نمايشگاه در سه حوزه خدمات مديريتي، حوزه خدمات فرانچايز و استارت آپ هاي مديريتي برپا خواهد شد.

وي با بيان اينکه حوزه‌هاي کسب ‎وکاري که در اين نمايشگاه حضور دارند، نوظهور هستند و در توسعه کسب‎ وکار نقش مهمي را ايفا خواهند کرد، گفت: ما در ايران در حال پوست اندازي از اقتصاد منبع محور به سمت اقتصاد دانش بنيان هستيم و نمايشگاه توسعه کسب و کار قطعا موجب بهبود فضاي کسب و کار و به تبع آن اوضاع اقتصادي جاري خواهد شد.

مدير برگزاري نخستين نمايشگاه بين المللي توسعه کسب و کار در ادامه موضوع فرانچايز را يکي از محورهاي مهم اين نمايشگاه بيان کرد و افزود: اگر در زمينه فرانچايز فرهنگ سازي صورت گيرد جواناني که به دنبال کسب و کار هستند مي توانند کسب و کار پايدار ايجاد کنند. زيرا فرانچايز مدلي را نشان مي دهد که براساس ان آدم ها وارد کسب و کار استاندارد و سود تعريف شده، مي شوند.

وي به آمار برگشت سرمايه از سوي بانک جهاني اشاره کرد و با بيان اينکه نرخ بازگشت سرمايه در بخش کشاورزي 30 درصد، صنعت 50 درصد، خدمات 100 درصد و مواد مخدر 200 درصد است، تصريح کرد: نرخ بازگشت سرمايه براساس اعلام بانک جهاني در حوزه تحقيق و توسعه 3 هزار درصد است که در مقايسه با ساير حوزه‌ها از بيشترين بازگشت سرمايه برخودار است.

نخستين نمايشگاه بين المللي توسعه کسب و کار با حمايت وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي و سازمان مديريت صنعتي و دانشکده کار آفريني دانشگاه تهران، خانه صنعت معدن تجارت ،کانون کار آفرينان استان تهران، اتاق اصناف ايران، بنياد فرهنگي اصناف ايران و انجمن ملي فرانچايز ترکيه از 21 تا 24 دي در نمايشگاه بين المللي برگزار خواهد شد.اين نمايشگاه هر روز از ساعت 9 تا 17 آماده بازديد علاقمندان است.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

  همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

  در راس سیاست جدید ارزی دولت برای ساماندهی بازار ارز، کنترل عرضه و تقاضا و اشراف بر گردش ارزی و همچنین حذف معاملات زائد و غیرضروری قرار دارد. بانک مرکزی مدعی است که به بخش عمده‌ای از این هدف از طریق سامانه الکترونکی نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) دست یابد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها