عملیات اجرایی مجتمع کشت و صنعت خسروشاه آغاز شد

 • سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 17:17
 • شناسه 27149
عملیات اجرایی مجتمع کشت و صنعت خسروشاه آغاز شد

عملیات اجرایی طرح توسعه مجتمع کشت و صنعت و دامپروری در روستای ساتلوی بخش خسروشاه شهرستان تبریز امروز سه شنبه با حضور محمود حجتی، وزیر جهادکشاورزی، آغاز شد.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از  ایرنا، رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی در حاشیه کلنگ زنی این مجتمع در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد: با اجرای این طرح با اعتباری افزون بر 720میلیارد ریال برای 200نفر فرصت شغلی ایجاد می شود.

اکبر فتحی با بیان اینکه با اجرایی شدن این طرح ظرفیت این گاوداری صنعتی به چهار هزار راس مولد افزایش خواهد یافت، افزود: با اجرای کامل طرح، ظرفیت تولید این مجموعه به 36هزار تن درسال خواهد رسید.
وی با بیان اینکه این شرکت با ظرفیت 1000راس گاو شیری، تولید کننده 9000 تن شیر در سال است، افزود: این شرکت کشت و صنعت زیر مجموعه شرکت هلدینگ کشاورزی و دامپروری پارس بنیاد مستضعفان است.
امروز همزمان با حضور رییس جمهوری در آذربایجان شرقی 3 طرح صنایع غذایی شیرین عسل در شبستر و طرح 500 هکتاری شبکه فرعی آبیاری و زهکشی در جلفا افتتاح می شود. 
امروز همچنین عملیات اجرایی کارخانه آرد، برنجکوبی و روغن کشی از دانه های روغنی در شبستر، فاز دوم شبکه فرعی آبیاری و زهکشی حاشیه رودخانه ارس در خداآفرین، طرح پرورش مرغ مادر تخم گذار در ورزقان، گلخانه شیشه ای در شبستر، طرح دامپروری در میانه و طرح توسعه گاو شیری و طرح توسعه مرغ تخم گذار گروه صنعتی شیرین عسل درشبستر با اشتغال زایی 6 هزار و600نفر با 21 هزار و730 میلیاردریال سرمایه گذاری بخش خصوصی و350 میلیارد ریال اعتبار دولتی آغاز می شود.
دکتر روحانی به همراه تعدادی از اعضای هیات دولت برای بررسی روند اجرای مصوبات دور نخست سفرهای استانی، افتتاح و کلنگ زنی 6 هزار میلیارد تومان طرح و شرکت در آئین افتتاحیه رویداد تبریز 2018 به استان آذربایجان شرقی سفر کرده است. 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها