صنایع دستی در فروشگاه های زنجیره ای عرضه می شود

 • شنبه 05 خرداد 1397 12:10
 • شناسه 28322
صنایع دستی در فروشگاه های زنجیره ای عرضه می شود

سرپرست معاونت صنایع دستی کشور می گوید: مذاکره با مدیران فروشگاه های زنجیره ای شهروند، رفاه و هایپر استار برای عرضه صنایع دستی در سال «حمایت از کالای ایرانی» در جریان است.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از ایرنا پویا محمودیان درباره همکاری این معاونت با فروشگاه های زنجیره ای اظهار داشت: تفاهم نامه ای پیش از نوروز 97 با فروشگاه رفاه که دارای شعب زیادی در کشور است، برای عرضه صنایع دستی تنظیم شد که منتظر نهایی شدن آن هستیم.

وی افزود: فروشگاه رفاه می تواند با اتصال به شبکه هنرمندان صنایع دستی و همکاری با ما، در فروشگاه های خود، فضایی را برای عرضه صنایع دستی اختصاص دهد.
محمودیان ادامه داد: تصمیم داریم با مدیران فروشگاه های شهروند هم مذاکراتی را شروع کنیم هرچند پیش از این به وسیله صنعتگران و هنرمندان، همکاری های مقطعی با این فروشگاه های بزرگ داشته ایم اما به دلیل نقایص طرح و نحوه اجرا، رضایت دو طرف را به دنبال نداشت.
سرپرست معاونت صنایع دستی کشور گفت: باید سعی کرد، در یک بازی برد برد، علاوه بر استقبال صاحبان فروشگاه های زنجیره ای از عرضه، هنرمندان، صنعتگران و فعالان صنایع دستی نیز از این مساله استقبال کنند.
محمودیان با بیان اینکه این ارتباطات باید پایدار و نه مقطعی یا فصلی باشد، اضافه کرد: مشکلات عمده را آسیب شناسی کرده ایم که چرا قبلا این اتفاقات نمی توانست پایداری نسبی خوبی داشته باشد.
وی گفت: وظیفه ما بسترسازی و ایجاد یک محیط امن و مناسب برای هر دو طرف است. 
محمودیان یادآورشد: با مدیران ارشد هایپراستار هم مذاکره کرده ایم که به دلیل وسعت فضایی که در اختیار دارند، در حمایت از کالای ایرانی، هفته هایی را با عنوان «هفته صنایع دستی»، به عرضه صنایع دستی اختصاص دهند. 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها