افزایش اشتغال پایدار و GDP کشور با حمایت از صنایع کوچک

 • دوشنبه 21 خرداد 1397 12:01
 • شناسه 28874
 افزایش اشتغال پایدار و GDP کشور با حمایت از صنایع کوچک

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران : با حمایت از صنایع کوچک و واحدهای صنعتی دانش بنیان در بازه ای زمانی کوتاهی می توان شاهد افزایش اشتغال پایدار در کشور بود.

 

افزایش اشتغال پایدار و GDP کشور با حمایت از صنایع کوچک

 به گزارش سایت شبکه ایران کالا ، صادق نجفی معاون وزیر صنعت، معدن‌ و تجارت در این نشست با بیان این مطلب که در حوزه صنعت، صنایع کوچک و متوسط بیش از 92 درصد صنایع کشور را در بر می گیرند، گفت: با حمایت از این حوزه و حمایت از واحدهای صنعتی دانش بنیان و ورود واحدهای فناور و چابک به عرصه تولید ، باعت افزایش GDP کشور خواهد گردید. در همین راستا سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران تمامی امکانات خود را جهت حمایت از صنایع در حوزه بازسازی و بهسازی خطوط تولید آماده کرده است .

معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در ادامه با اشاره به امکانات و زیرساخت های مطلوب صنایع در شهرکها و نواحی صنعتی استان سمنان و موقعیت راهبردی و نزدیکی به پایتخت سیاسی کشور را از مزیت های شهرکهای صنعتی استان برشمرد و افزود: این شهرکها و نواحی صنعتی قابلیت جذب سرریز سرمایه گذاری های پایتخت را داشته واز این رو شایسته است مدیران دستگاههای اجرایی استان جهت همکاری با سرمایه گذاران و تامین نیازهای آنان تلاشهای مضاعفی به کار ببندند.
در ادامه جلسه به صورت ویدئو کنفرانس روند اجرای پروژه شناسایی ظرفیت های تولید ملی مبنی بر به روز رسانی آمار و اطلاعات طرح ها و واحدهای صنعتی در داخل و خارج شهرکهای صنعتی بین کلیه استانهای کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. 
انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها