ارز آوری 50 میلیون دلاری با صادرات شیشه جام

 • چهارشنبه 23 خرداد 1397 17:13
 • شناسه 29004
ارز آوری 50 میلیون دلاری با صادرات شیشه جام

صادرات شیشه جام از استان مرکزی به خارج از کشور 50 میلیون دلار ارز آوری داشته است.

به گزارش شبکه ایران کالا ؛  مدیر بخش گروه صنعتی شیشه کاوه در شهرستان ساوه گفت : پارسال 40 میلیون متر مربع شیشه جام به ارزش 52 میلیون دلار از این واحد تولیدی به 34 کشور دنیا صادر شده است.

تولید شیشه با بازده انرژی بالا که نسبت به شیشه های معمولی تا 80 درصد از اتلاف انرژی جلوگیری می کند از جمله محصولات این گروه صنعتی است.
رحیمی افزود : سالانه حدود 100 میلیون متر مربع شیشه در گروه صنعتی شیشه کاوه تولید می شود که 60 درصد آن در بازارهای داخلی عرضه و بقیه هم صادر می شود.
هر سال 100 نوع محصول شیشه ای در این گروه صنعتی تولید می شود که ضمن عرضه به بازار، تامین کننده مواد اولیه حدود 300 کارخانه صنعتی تولید شیشه های سکوریت ، لمینت، لوازم خانگی ، درب و پنجره و نمای ساختمان است.
مدیر بخش شیشه جام این گروه صنعتی می گوید : بهره گیری از فناوری روز و تولید شیشه با استفاده از نانو تکنولوژی از دیگر ویژگیهای محصولات این گروه صنعتیاست.
در این گروه صنعتی که در شهرستان ساوه استان مرکزی واقع شده 10 هزار کارگر در 25 کارخانه مشغول به کار می باشند.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اشتغال و بیکاری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها