حضور 1278 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه صنعت ساختمان

  • سه شنبه 17 مرداد 1396 16:04
  • شناسه 877
حضور 1278 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه صنعت ساختمان

هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان از شنبه 21 مرداد تا ۲۴ مرداد ماه پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور 887 شرکت داخلی و 391 شرکت خارجی به مدت چهار روز از 21 تا 24 مرداد در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.

سید محمد کریمی -عضو هیات رییسه اتاق تعاون ایران با تشریح جزییات برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان گفت: امسال از ۳۱ کشور خارجی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شرکت کرده‌اند و حضور تعدادی از کشورهای عربی از جمله قطر، امارات و عمان را نیز خواهیم داشت. وی از اسپانیا، ایتالیا، آلمان، انگلیس، کانادا، اتریش، اوکراین، بلژیک، پرتقال، تایوان، دانمارک و روسیه به عنوان کشورهای شرکت کننده نام برد که حضورشان قطعی شده است. عضو هیات رییسه اتاق تعاون ایران توسعه صنعت ساختمان را در تولید و اشتغال داخلی موثر دانست و ابراز امیدواری کرد: با سیاست‌هایی که دولت در این زمینه تبیین می‌کند، تکمیل مسکن مهر و مسکن اجتماعی و حمایت بانک مرکزی در اعطای تسهیلات ارزان قیمت به زوج‌های جوان و انبوه‌سازان رشد روزافزون بخش اشتغال و مسکن در کشور را شاهد باشیم. کریمی حضور استانداری‌ها، شهرداری‌ها، سازمان نظام مهندسی، بانکها و بیمه‌ها و موسسه استاندارد را موجب غنای نمایشگاه دانست و برگزاری کارگاه‌های آموزشی، همایش صنعت ساختمان، بازدید هیات‌های تجاری و اختصاص غرفه‌هایی برای عرضه نوآوری‌ها و دستاوردهای دانش بنیان بسیج مهندسین قرارگاه محمد رسول الله (ص)، ستاد فرماندهی نانو و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده عنوان کرد. عضو هیات رییسه اتاق تعاون ایران با بیان اینکه نمایشگاه صنعت ساختمان بزرگترین رویداد نمایشگاهی در سطح کشور به شمار می‌رود، گفت: فضای کلی نمایشگاه ۵۰ هزار متر مربع است که بیش از ۳۵ هزار متر مربع آن سرپوشیده و ۹ هزار متر مربع فضای باز است و در اختیار شرکتهایی مثل ماشین آلات راهسازی قرار داده شده که امکان استفاده از فضای بسته برایشان وجود نداشت. به گفته کریمی بیش از ۶۰۰۰ متر مربع از فضای نمایشگاه نیز برای شرکتهای خارجی اختصاص داده شده که در حال تکمیل است.هفدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان از ساعت ۹ تا ۱۸  روزهای ۲۱ تا ۲۴ مرداد ماه پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهد بود.

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها