نمایشگاه بورس، بانک و فرصت های سرمایه گذاری از دوم شهریور در مشهد

  • پنجشنبه 19 مرداد 1396 15:06
  • شناسه 884
نمایشگاه بورس، بانک و فرصت های سرمایه گذاری از دوم شهریور در مشهد

معرفی محصولات و توانمندی شرکت های حاضر در بورس ، ارتقای صنعت مالی کشور و  ارتقای سطح تعاملات بین المللی صنعت مالی ایران با کشور های همسایه  از مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه است

دومین دوره نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک ، بیمه و فرصت های  سرمایه گذاری از دوم شهریور در مشهد مقدس برگزار می شود.

بیش از 600 شرکت سرمایه گذاری خارجی به این نمایشگاه دعوت شده اند . معرفی محصولات و توانمندی شرکت های حاضر در بورس ؛ فرهنگ سازی عمومی و بالا بردن سواد مالی اقشار جامعه ارتقای صنعت مالی کشور و بالابردن سطح تعاملات بین شرکتی و  ارتقای سطح تعاملات بین المللی صنعت مالی ایران با کشور های همسایه  از مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللى بورس، بانک و بیمه و فرصت های سرمایه گذاری است . بانک‌ها، موسسات تأمین مالی، شرکت‌های فعال بازار سرمایه، شرکت‌های بورسی، کارگزاری‌ها، نهادهای سرمایه‌گذاری، ستادهای سرمایه‌گذاری استان‌ها، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و نیز مجریان و دست‌اندرکاران طرح‌ها و پروژه‌های سرمایه گذاری کشور در بخش‌های بازار سرمایه، انرژی، گردشگری، مسکن و عمران و شهرسازی در این نمایشگاه حضور گسترده ای خواهند داشت. این نمایشگاه تا 5 شهریور در مجموعه بین المللی نمایشگاهی مشهد پذیرای علاقمندان خواهد بود.

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • موفقیت جدید برای گروه صنعتی استیل ناب

    موفقیت جدید برای گروه صنعتی استیل ناب

    گروه صنعتی ناب استیل در مراسم روز ملی صنعت و معدن که با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار شد، موفق به دریافت تندیس زرین و لوح تقدیر به عنوان شرکت نمونه ملی لوازم خانگی شد.

آخرین خبرها