نمایشگاه بورس، بانک و فرصت های سرمایه گذاری از دوم شهریور در مشهد

  • پنجشنبه 19 مرداد 1396 15:06
  • شناسه 884
نمایشگاه بورس، بانک و فرصت های سرمایه گذاری از دوم شهریور در مشهد

معرفی محصولات و توانمندی شرکت های حاضر در بورس ، ارتقای صنعت مالی کشور و  ارتقای سطح تعاملات بین المللی صنعت مالی ایران با کشور های همسایه  از مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه است

دومین دوره نمایشگاه بین المللی بورس ، بانک ، بیمه و فرصت های  سرمایه گذاری از دوم شهریور در مشهد مقدس برگزار می شود.

بیش از 600 شرکت سرمایه گذاری خارجی به این نمایشگاه دعوت شده اند . معرفی محصولات و توانمندی شرکت های حاضر در بورس ؛ فرهنگ سازی عمومی و بالا بردن سواد مالی اقشار جامعه ارتقای صنعت مالی کشور و بالابردن سطح تعاملات بین شرکتی و  ارتقای سطح تعاملات بین المللی صنعت مالی ایران با کشور های همسایه  از مهمترین اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللى بورس، بانک و بیمه و فرصت های سرمایه گذاری است . بانک‌ها، موسسات تأمین مالی، شرکت‌های فعال بازار سرمایه، شرکت‌های بورسی، کارگزاری‌ها، نهادهای سرمایه‌گذاری، ستادهای سرمایه‌گذاری استان‌ها، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و نیز مجریان و دست‌اندرکاران طرح‌ها و پروژه‌های سرمایه گذاری کشور در بخش‌های بازار سرمایه، انرژی، گردشگری، مسکن و عمران و شهرسازی در این نمایشگاه حضور گسترده ای خواهند داشت. این نمایشگاه تا 5 شهریور در مجموعه بین المللی نمایشگاهی مشهد پذیرای علاقمندان خواهد بود.

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها