اختصاص بیش از 30هزار میلیارد تومان به بنگاه های کوچک صنعتی

  • شنبه 21 مرداد 1396 13:45
  • شناسه 888
اختصاص بیش از 30هزار میلیارد تومان به بنگاه های کوچک صنعتی

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی: این بودجه به منظور خروج از رکود، افزایش ظرفیت ها، توسعه زیرساخت های صنایع کوچک و رونق اشتغال و تولید تخصیص یافته است

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی از اختصاص بیش از 30 هزار میلیارد تومان اعتبار برای بیش از 10 هزار بنگاه کوچک و متوسط صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل در کشور خبر داد.

علی یزدانی گفت: این بودجه به منظور خروج از رکود، افزایش ظرفیت ها، توسعه زیرساخت های صنایع کوچک و رونق اشتغال و تولید تخصیص یافته است. وی افزود: البته 10 هزار میلیارد تومان هم برای بنگاه های صنعتی در حال فعالیت تخصیص یافته است.  یزدانی همچنین به اختصاص بیش از 17 هزار میلیارد تومان اعتبار برای بیش از 28 هزار بنگاه کوچک و متوسط صنعتی در سال های گذشته اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه بنگاه های خُرد حاوی واحدهای تولیدی و خدماتی صنفی با اشتغال زیر 50 نفر و بنگاه های متوسط با 100 نفر اشتغال در سراسر کشور در رونق تولید و ایجاد اشتغال مستمر حایز نقش موثری هستند لذا این بنگاه ها سیاست های اقتصاد مقاومتی را عینیت بخشیده اند.  وی با اشاره به اینکه در 80 درصد شهرک ها و نواحی صنعتی کشور هیچ گونه افزایش بهایی را برای تولیدکنندگان ایجاد نکرده ایم افزود: تدابیر لازم نیز برای رونق تولید در این بنگاه های کوچک اقتصادی پیش بینی شده است. مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی از رسانه ملی و همه دستگاه ها خواست به صنایع کوچک و کمک به چرخیدن چرخ تولید در این بخش از اقتصاد کشور نگاه ویژه کنند.

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها