جلسه میز صادرات کشمش

  • شنبه 21 مرداد 1396 14:41
  • شناسه 891
جلسه میز صادرات کشمش

اعضای اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران در این جلسه بر حل و فصل عاجل مشکلات و موانع در بخش تولید تاکید کردند و ضرورت بهبود بهره‌وری از لحاظ کمی وکیفی در فرآیند تولید و جمع‌آوری بهداشتی کشمش را خواستار شدند

جلسه میز صادرات کشمش به منظور بررسی موانع و مشکلات صادرات محصول کشمش، با حضور نمایندگان بخش خصوصی و دولتی در دفتررئیس سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد. قائم‌مقام وزیر صنعت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، گفت: با همفکری بخش خصوصی می‌توان موانع و مشکلات صادرات کشمش را شناسایی و احصا نمود تا با بررسی کارشناسی و همکاری سازمان‌ها و نهادهای مرتبط دولتی، بتوان گام‌های مؤثری در توسعه کمی وکیفی تولید و صادرات این محصول برداشت. اعضای اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران و صادر کنندگان استان‌های قزوین و همدان ضمن تأکید بر حل و فصل عاجل مشکلات و موانع در بخش تولید و ضرورت بهبود بهره‌وری از لحاظ کمی وکیفی در فرآیند تولید و جمع‌آوری بهداشتی کشمش از باغات تا واحدهای فرآوری ازجانب وزارت جهاد کشاورزی، خواستار اعمال شرایط عرضه و تقاضای بازار در خصوص کشمش شدند.

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها