جلسه میز صادرات کشمش

  • شنبه 21 مرداد 1396 14:41
  • شناسه 891
جلسه میز صادرات کشمش

اعضای اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران در این جلسه بر حل و فصل عاجل مشکلات و موانع در بخش تولید تاکید کردند و ضرورت بهبود بهره‌وری از لحاظ کمی وکیفی در فرآیند تولید و جمع‌آوری بهداشتی کشمش را خواستار شدند

جلسه میز صادرات کشمش به منظور بررسی موانع و مشکلات صادرات محصول کشمش، با حضور نمایندگان بخش خصوصی و دولتی در دفتررئیس سازمان توسعه تجارت ایران برگزار شد. قائم‌مقام وزیر صنعت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران، گفت: با همفکری بخش خصوصی می‌توان موانع و مشکلات صادرات کشمش را شناسایی و احصا نمود تا با بررسی کارشناسی و همکاری سازمان‌ها و نهادهای مرتبط دولتی، بتوان گام‌های مؤثری در توسعه کمی وکیفی تولید و صادرات این محصول برداشت. اعضای اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران و صادر کنندگان استان‌های قزوین و همدان ضمن تأکید بر حل و فصل عاجل مشکلات و موانع در بخش تولید و ضرورت بهبود بهره‌وری از لحاظ کمی وکیفی در فرآیند تولید و جمع‌آوری بهداشتی کشمش از باغات تا واحدهای فرآوری ازجانب وزارت جهاد کشاورزی، خواستار اعمال شرایط عرضه و تقاضای بازار در خصوص کشمش شدند.

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • موفقیت جدید برای گروه صنعتی استیل ناب

    موفقیت جدید برای گروه صنعتی استیل ناب

    گروه صنعتی ناب استیل در مراسم روز ملی صنعت و معدن که با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار شد، موفق به دریافت تندیس زرین و لوح تقدیر به عنوان شرکت نمونه ملی لوازم خانگی شد.

آخرین خبرها