ایجاد فرصت های شغلی و از بین بردن فقر مطلق از برنامه های محوری رییس جمهوری

  • شنبه 20 آبان 1396 12:45
  • شناسه 11752
 ایجاد فرصت های شغلی و از بین بردن فقر مطلق از برنامه های محوری رییس جمهوری

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شورای اداری شهرستان رزن اعلام کرد: ایجاد فرصت های شغلی و از بین بردن فقر مطلق از برنامه های محوری رییس جمهوری است.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، دکتر علی ربیعی با اعلام این خبر اظهار کرد: امروز در کشور ثبات خوبی داریم که این ثبات به برکت رهبری انقلاب و سیاست های دولت است.

وی افزود: در جریان تحولات بین المللی برخی کشورها می خواهند تسویه های خونین راه بیندازند و برای رسیدن به این هدف یک کشور را بزرگ می کنند و سیاست های منفعت جویانه آمریکا در منطقه نیز در این راستا است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: در این بین ایران باید در مسایل بین المللی دنبال جایگاه اصلی خود باشد و در داخل کشور نیز باید در زمینه اشتعال و اقتصاد قوی شود.
وی تاکید کرد: ایران اسلامی هم باید در کنار پاسخ به تنش های بین المللی همچنین فعالیت خود را افزایش داده و هم افزایی بین دستگاهی را افزایش دهد.

 وی تاکید کرد: برای کاهش سطح فقر ما نیازمند افزایش فرصت های شغلی هستیم و یکی از مهمترین برنامه های رییس جمهوری ایجاد فرصت های شغلی و  از بین بردن فقر مطلق است.
دکتر ربیعی بیان کرد: برای دست یابی به اهداف ترسیم شده باید اتحاد و انسجام را افزایش داد چون ایران هم اینک در یک مسابقه بین المللی قرار دارد و برای بدست آوردن سهم خود از اقتصاد جهانی وقت چندانی ندارد.
وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با ذکر اینکه رزن طرفیت های خوبی برای توسعه دارد ، گفت: هر جا همبستگی بین نخبگان محلی وجود داشت در آن منطقه شاهد رشد و توسعه  بودیم آمارها نشان داده اگر در هر  شهر نخبگان به هم پیوسته و متحد باشند آن شهر رشد می کند.
وی با تاکید بر اینکه کانون توسعه باید در شهرستان ها شکل بگیرد، افزود: کانون های نخبه با ارایه ایده های کارشناسانه می تواند یکی از اثرگذارترین مجموعه ها برای پیشرفت هر منطقه باشد.

لازم به ذکر است: دکتر علی ربیعی صبح امروز در راس هیاتی وارد استان همدان شد . در این سفر یک روزه افتتاح مجتمع فرهنگی ، رفاهی عترت بهزیستی ، افتتاح متمرکز پروژه های بهزیستی شامل ۲ کلینیک مددکاری اجتماعی ، یک مرکز اقامتی میان مدت ترک اعتیاد ، یک مرکز ترک اعتیاد ماده ۱۶ ، ۲ کارگاه تولیدی ، ۳ مهد کودک و ۳۲ واحد مسکونی روستایی برای خانواده های دارای دو معلول در دستور کار قرار دارد  .

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها