ورود 128میلیون دلار سرمایه خارجی به خراسان رضوی

  • سه شنبه 23 آبان 1396 18:35
  • شناسه 11916
ورود 128میلیون دلار سرمایه خارجی به خراسان رضوی

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تا نیمه آبان ماه 128 میلیون دلار سرمایه خارجی وارد استان شده است.

 

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تا نیمه آبان ماه 128 میلیون دلار سرمایه خارجی وارد استان شده است.

به گزارش شبکه ایران کالا و به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا) ، سیدمهدی رمضانی اظهار کرد: از این میزان سرمایه 94 میلیون دلار بدون تضمین دولت و 35 میلیون دلار با ضمانت دولتی است.

وی با بیان اینکه خراسان رضوی رتبه نخست کشور از لحاظ تعداد طرح های سرمایه گذاری خارجی را دارد، افزود: امسال 22 طرح استان در هیات سرمایه گذاری خارجی مطرح شد که 16 مورد آن به تصویب رسید.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: میزان تکلیف شده سالانه جذب سرمایه گذاری خارجی مستقیم در کل کشور 15 میلیارد دلار و سهم این استان از این رقم یک میلیارد دلار تعیین شده است.

وی مبلغ سرمایه گذاری خارجی مصوب استان را تا پایان آبان ماه امسال 578 میلیون دلار اعلام و بیان کرد: این رقم پارسال 162 میلیون دلار و در سال 94 معادل 32 میلیون دلار بوده است.

تا کنون 159 مجوز سرمایه گذاری خارجی با سرمایه مصوب 516 میلیون دلار و سرمایه وارده 544 میلیون دلار در استان خراسان رضوی صادر شده است.

270 فرصت سرمایه گذاری در خراسان رضوی شناسایی شده که از این تعداد 118 مورد دارای مطالعات توجیهی کامل برای معرفی به سرمایه گذاران است.

فرصتهای شناسایی شده سرمایه گذاری در خراسان رضوی به صورت الکترونیکی و حضوری به متقاضیان سرمایه گذاری معرفی شده است. 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها