کیفیت ساختمانها، فدای افزایش متولی در ساخت و ساز

  • چهارشنبه 25 بهمن 1396 13:20
  • شناسه 14953
کیفیت ساختمانها، فدای افزایش متولی در ساخت و ساز

­ساخت و ساز بدلیل اینکه یک متولی ندارد باعث کاهش کیفیت ساختمانها شده است.

به گزارش شبکه ایران ؛ حسن قربانخانی در همایش تجهیزات ساختمانی استاندارد گفت، یکی از نکات مهمی که باید در امر ساخت و ساز به آن توجه کرد استفاده از مجری ذی صلاح است؛­­­با صحبتهایی که با شهرداری کردیم­ ­امیدوارم در یک ماه آینده­­لزوم استفاده از مجری صاحب صلاحیت در ساخت و ساز عملیاتی شود.

کیفیت ساختمانها، فدای افزایش متولی در ساخت و ساز
وی افزود، استفاده از مصالح ساختمانی غیر استاندارد مورد غفلت قرار گرفته است و باید در حوزه تولید، حمل و نقل و مصرف مصالح ساختمانی دقت کنیم.
قربانخانی گفت، ناهماهنگی بین دستگاههای متولی باعث شده است علاوه بر اینکه کیفیت افول کند تقصیر ها را گردن هم بیاندازند و خود را مبری کنند و در نهایت دیواری کوتاهتر از مهندسان نیست که خطا­را به گردن آنها بیاندازند.
قربانخانی با بیان اینکه­­­ مهندسان به مسولیت های خود عمل می کنند اظهار داشت، در یکسال گذشته تفاهم نامه ای با سازمان استاندارد بستیم تا از مصالح ساختمانی استاندارد استفاده شود.
وی ادامه داد،­­ بدلیل کاهش قیمت مصالح­­استاندارد بی کیفیت، تولیدکنندگان مصالح ساختمانی توانایی رقابت را ندارند که برای حمایت از آنها باید بازار مصرف را کنترل کرد.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «اقتصاد کلان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها