سیر صعودی افزایش بهای سکه ادامه دارد

 • یکشنبه 20 خرداد 1397 17:36
 • شناسه 28843
سیر صعودی افزایش بهای سکه ادامه دارد

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در روز یکشنبه با 745 هزار ریال افزایش به رکورد جدید 24 میلیون و 75 هزار ریال رسید.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از ایرنا، امروز معامله گران هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم را با 500 هزار ریال افزایش نسبت به پایان معاملات روز گذشته، 22 میلیون و 410 هزار ریال فروختند. 


هر قطعه نیم سکه نیز با 600 هزار ریال رشد قیمت، 12 میلیون و 30 هزار ریال عرضه شد. 
بهای هر قطعه ربع سکه با رشد 500 هزار ریالی به 6 میلیون و 920 هزار ریال و هر سکه گرمی با رشد 150 هزار ریالی به سه میلیون و 960 هزار ریال رسید. 
هرچند به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی، نرخ هر اونس طلا در محدوده یک هزار و 299 دلار و چهار باقی ماند اما در روز پیش از به دلیل ریسک گریزی سرمایه گذاران از نشست کشورهای گروه هفت اندکی، قیمت طلا اندکی افزایش یافت.
امروز در بازار داخلی ایران بهای هر گرم طلای خام 18عیار با 15 هزار ریال افزایش، 2میلیون و 30 هزار و 500 ریال قیمت خورد.
فعالان بازار طلا و سکه، علت افزایش نرخ را رشد تقاضای خرید در بازار می دانند که بخشی از آن به دلیل در پیش بودن عید سعید فطر است. 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «بهره وری»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها