تعطيلي 75 واحد صنفي و 6 صرافي به علت تخلف ارزي

  • چهارشنبه 25 بهمن 1396 14:14
  • شناسه 14962
تعطيلي 75 واحد صنفي و 6 صرافي به علت تخلف ارزي

تعطيلي 75 واحد صنفي و 6 صرافي به علت تخلف ارزي
معاون پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: تاکنون 75 واحد صنفی و شش صرافی به‌‌رغم دارا بودن مجوز اتحادیه صنفی پلمب شد.
به گزارش شبکه ایران و به نقل از ایسنا ، مهدی ابویی افزود: جلسه کارگروه روند اجرای دستورالعمل پیشگیری و مقابله با مبادلات غیرقانونی ارز با ساماندهی صرافی‌ها در این ستاد تشکیل شد.معاون پیشگیری و هماهنگی استان‌های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: 75 واحد صنفی به جرم تداخل صنفی در معاملات غیرمجاز ارز پلمب شد که 23 مورد آن در تهران بود. وی افزود: همچنین شش صرافی دیگر در تهران به‌رغم دارا بودن مجوز اتحادیه صنفی به علت عدم دریافت مجوز از بانک مرکزی پلمب شد.معاون پیشگیری و هماهنگی ستاد با تاکید بر این‌که نیروی انتظامی در تهران و سایر استان‌ها در این زمینه از فعالیت موثر و خوبی برخوردار بود، گفت: اقدام نیروی انتظامی در انجام 1504 بازدید، ابلاغ 1027 مورد تذکر و 264 اخطار کتبی به صنوفی که در معاملات ارز تداخل صنفی داشته‌اند، شایان قدردانی است.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تورم»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها