تولید خودروی جدید پژو 301

  • شنبه 20 آبان 1396 11:06
  • شناسه 11748
تولید خودروی جدید پژو 301

ایران‌خودرو قصد دارد در هفته پایانی آبان‌ماه، تولید آزمایشی پژو ۳۰۱ را آغاز کند که با قیمتی زیر ۱۰۰میلیون تومان روانه بازار خواهد شد.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از پایگاه خبری عصر مالی، ایران‌خودرو، قصد دارد در هفته پایانی آبان‌ماه، تولید آزمایشی پژو ۳۰۱ را آغاز کند که با قیمتی زیر ۱۰۰میلیون تومان روانه بازار خواهد شد.

بر این اساس، در صورت موفقیت‌آمیز بودن تولید آزمایشی پژو ۳۰۱، تولید انبوه این خودرو به احتمال فراوان از اوایل سال آینده آغاز خواهد شد تا دومین خودرو جدید ایران‌خودرو وارد سبد محصولات این شرکت شود. هرچند هنوز تصمیم قطعی و نهایی در مورد قیمت ۳۰۱ گرفته نشده، با این حال این محصول در بازه قیمتی ۷۰ تا ۸۰ میلیون تومان عرضه خواهد شد.

البته ظاهرا ایران‌خودرویی‌ها قصد دارند در صورت امکان، قیمت پژو ۳۰۱ را به زیر ۷۰ میلیون تومان برسانند که این موضوع بستگی مستقیم به عواملی مانند نرخ ارز و تورم بخشی صنعت خودرو دارد.

در حال حاضر مدل وارداتی پژو ۳۰۱ در ایران عرضه شده که با قیمتی حدود ۹۴ میلیون تومان به دست مشتریان رسیده، با این حال با توجه به داخلی‌سازی این محصول در فرآیند تولید ایران‌خودرو، شاهد کاهش قیمت آن خواهیم بود. گفته می‌شود این محصول با داخلی‌سازی بیش از ۴۰ درصد به تولید خواهد رسید که اگر این اتفاق رخ بدهد، امکان عرضه آن در بازه قیمتی ۶۰ تا ۷۰ میلیون تومان نیز وجود خواهد داشت.

در حال حاضر ایران‌خودرویی‌ها تولید پژو ۲۰۰۸ را بطور مشترک با پژو آغاز و ۱۶ هزار دستگاه از این محصول را نیز پیش فروش کرده‌اند. آن طور که مسئولان ایران‌خودرو اعلام کرده‌اند، دیگر محصول تولیدی مشترک با پژو در ایران پس از ۲۰۰۸ و ۳۰۱، مدل ۲۰۸ است.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها