ذخیره طلای زرشوران ۳۰ تن افزایش یافت

  • سه شنبه 23 آبان 1396 16:17
  • شناسه 11904
ذخیره طلای زرشوران ۳۰ تن افزایش یافت

رئیس هیئت عامل ایمیدرو در جلسه بررسی عملکرد طلای زرشوران از افزایش ذخیره طلا در این محدوده خبر داد.

رئیس هیئت عامل ایمیدرو در جلسه بررسی عملکرد طلای زرشوران از افزایش ذخیره طلا در این محدوده خبر داد.

به گزارش شبکه ایران کالا  ، مهدی کرباسیان در این جلسه که در محل شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران در شهرستان تکاب برگزار شد، اظهار کرد، میزان تولید طلا در ماه اخیر از مرز 100 کیلوگرم گذشت.وی افزود ، کارخانه زرشوران در دوران تحریم و بدون بهرمندی از فناوری های خارجی آغاز به کار کرد و خوشبختانه با توجه به آمارهای اعلام شده به ویژه در زمینه میزان تولید طلا، پیشرفت هایی را در این مجموعه شاهد هستیم.
رئیس هیئت عامل ایمیدرو با بیان اینکه افزایش ذخیره طلای زرشوران، این مجموعه را در رده معادن جهانی قرار داده است ، از اجرای برنامه فاز دوم فرآوری طلا در این محدوده معدنی خبرداد.
وی تصریح کرد، تحقق این موضوع، افزایش اشتغال را به همراه خواهد داشت و البته اشتغالزایی در صنایع پایین دستی بسیار بالاتر از اشتغال مستقیم است.
وی از بهسازی جاده دندی - زنجان با همکاری ایمیدرو و وزارت راه خبر داد و افزود: پیشنهاد می شود مجموعه طلای زرشوران با کمک مسئولان محلی، در ایفای نقش مسئولیت اجتماعی در شهرستان تکاب ورود کند و ایمیدرو آمادگی دارد همکاری کند.
روانبخش امیری مدیرعامل شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران نیز گفت، معدنکاری در زرشوران از سال 93 آغاز شد و روند تولید ماده معدنی از مهر شروع شده است.وی افزود، ذخیره زمین شناسی حدود 26 میلیون تن کانسنگ در رده یک، برآورد شده است و 2 ماه از آغاز فعالیت پیمانکار جدید می گذرد.
امیری با بیان اینکه رفع مشکلات مربوط به جاده معدن در دست اقدام است ، تصریح کرد، برنامه ما در سال 96 تولید یک هزار کیلوگرم شمش طلا است و تاکنون 40 درصد از برنامه های امسال محقق شده است.
مدیرعامل شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران اعلام کرد، تناژ مصرفی کارخانه 107 تن کانسنگ طلا و ظرفیت تولید سالانه طراحی 2000 کیلوگرم است.
و طلای زرشوران به لحاظ برنامه ریزی ها و دستیابی در وضع مطلوبی قرار دارد.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها