توقیف ۱۶ برند خرمای غیراستاندارد در تهران

  • یکشنبه 17 دی 1396 12:05
  • شناسه 13680
توقیف ۱۶ برند خرمای غیراستاندارد در تهران

مدیرکل استاندارد استان تهران از توقیف ۱۶ برند خرمای غیراستاندارد از واحد‌های صنفی شهر تهران خبر داد.

به گزارش شبکه ایران کالا  مسلم بيات با تاکيد بر اجباري بودن استاندارد خرماي بسته‌بندي، در تشريح اين خبر گفت، بازرسان استاندارد در جريان بازرسي‌هاي خود از واحدهاي صنفي، در آذرماه، 16 برند خرماي غيراستاندارد را شناسايي و توقيف کردند.

به گفته وی این برندها عبارتند از ، خرما با نام تجارتي روژان، کريستال، رطب طلايي، ايران، عسلي نگين، از واحد صنفي خرماسراي تنگستان/ خرما با نام‌هاي تجارتي بوستان بم، کجاران، نواب نخل، زاهدي، نخل طلايي، جام شيرين بم، از واحد صنفي پخش خرماي کجاران/ خرما با نام‌ تجارتي بهارستان( سليماني) از واحد صنفي توحيدي/ خرما با نام‌هاي تجارتي سينا، مضافتي ايران، نخلستان علي از واحد صنفي رطب مهدي/ خرما با نام‌هاي تجارتي برادران اديب در واحد صنفي خرماسراي ميثم تمار.
مدیرکل استاندارد استان تهران با اشاره بر اينکه خرماهاي توقيفي در خيابان مولوي تهران، که بورس عرضه انواع فرآورده‌هاي غذايي است، شناسايي شده‌اند، افزود،  از مديران واحدهاي صنفي متخلف به دليل عرضه کالاي غيراستاندارد به دادگاه شکايت شد. اين مقام مسؤول در پايان تاکيد کرد، مطابق قانون هرگونه توليد، نگهداري و عرضه کالاي غيراستاندارد مشمول استاندارد اجباري جرم است و متخلفين به دادگاه معرفي مي‌شوند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها