پلتفرم یا مدل­ جدید رنو به ایران می آید

  • سه شنبه 24 بهمن 1396 17:04
  • شناسه 14916
پلتفرم یا مدل­ جدید رنو به ایران می آید

مدیر منطقه ایی رنو ، در پنجمین همایش صنعت خودرو ایران اظهار­ داشت:­­ گروه رنو نیسان میتسوبیشی به عنوان بزرگترین خودروساز سال ۲۰۱۷ جهان شناخته شده است و این نشان می دهد که سیاست های کاری خوبی در آن وجود دارد. وی افزود:­ همچنین داشتن شرکای تجاری و همکاران مختلف در بسیاری از کشورها مانند ایران، باعث شده تا پیشرفت رنو در بازار جهانی همیشه رو به توسعه باشد.

در پنجمین همایش صنعت خودرو ایران؛مدل جدید رنو، به ایران می آید

مدیر منطقه ای رنو در ایران گفت: پلتفرم ( مدل)­ جدید رنو به ایران می آید.

مدل جدید رنو، به ایران می آید

به گزارش شبکه ایران ، ​­­­ پاسکال فلتن،­­­ در پنجمین همایش صنعت خودرو ایران اظهار­ داشت:­­ گروه رنو نیسان میتسوبیشی به عنوان بزرگترین خودروساز سال ۲۰۱۷ جهان شناخته شده است و این نشان می دهد که سیاست های کاری خوبی در آن وجود دارد. وی افزود:­ همچنین داشتن شرکای تجاری و همکاران مختلف در بسیاری از کشورها مانند ایران، باعث شده تا پیشرفت رنو در بازار جهانی همیشه رو به توسعه باشد.

فلتن گفت: خوشبختانه قرارداد گروه رنو با ایدرو در وضعیت خوبی قرار دارد و با آغاز این طرح­­ شاهد خواهیم بود که رشد قابل توجهی در بحث اشتغال در ایران اتفاق می افتد.

وی افزود: برنامه داریم تا در آینده نزدیک پلتفرم جدید را برای تولید در ایران و صادرات از آن به کشور بیاوریم. اصول این پلتفرم ها در کنار داشتن ایمنی مناسب و آلایندگی پایین، قابلیت رقابت پذیری آن ها است. با آغاز برنامه جدید رنو در ایران، دانش تکنولوژی قابل توجهی تا سال ۲۰۲۰ به ایران می آید و از طرفی قرار است از این کشور قطعات، محصول کامل، مواد خام و دانش فنی به مناطق هدف رنو و ایران صادر شود. در حال حاضر فعالیت تیم رنو در ایران برای توسعه پیشرانه ها و گیربکس های جدید آغاز شده است.

مدیر منطقه ای رنو در ایران گفت:­ ­سال آینده ۶۵۰ هزار خودرو جدید با همکاری فرانسه در ایران تولید خواهد شد.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها