آخرین تحولات بازار مرغ/ نرخ مرغ در آستانه 9 هزار تومانی شدن

  • سه شنبه 28 فروردین 1397 16:53
  • شناسه 26900
آخرین تحولات بازار مرغ/ نرخ مرغ در آستانه 9 هزار تومانی شدن

عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی، گفت: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 5 هزار و 500 تا 5 هزار و 600 تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی‌های مناطق مختلف 8 هزار و 200 تا 8 هزار و 800 تومان است.

به گزارش شبکه تلویزیونی ایران کالا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان عظیم حجت عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی  با اشاره به آخرین تحولات بازار مرغ، اظهار کرد: امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری 5 هزار و 500 تا 5 هزار و 600 تومان و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی‌های مناطق مختلف 8 هزار و 200 تا 8 هزار و 800 تومان است.

وی با انتقاد از رشد روز افزون نرخ نهاده‌های دامی، افزود: با توجه به روند رو به رشد قیمت نهاده‌ها، مرغداران با احتیاط بیشتری به امر تولید می‌پردازند که انتظار می‌رود اظهارات مسئولان مبنی بر آنکه نرخ ارز بر بازار نهاده‌ها تأثیری ندارد به حالت اجرا در بیاید.

به گفته حجت، با وجود تغییرات نرخ نهاده‌ها، قیمت واقعی  هر کیلو مرغ زنده 6 هزار تومان و مرغ آماده به طبخ 8 هزار و 500 تومان است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی نرخ هر کیلو ذرت را هزار و 200  و کنجاله سویا را 2 هزار و 450 تومان اعلام کرد و گفت: ادامه روند افزایش قیمت نهاده‌ها بر میزان تولید تأثیر منفی خواهد گذاشت، در حالیکه با رسیدن نرخ مرغ زنده به قیمت واقعی خود جای هیچ گونه نگرانی نیست.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «تولید»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها