علی مردان ایران بسیارند ، دهقان فداکاری دیگر ،فرشته نجاتِ قطاری دیگر

 • چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 15:55
 • شناسه 28006
علی مردان ایران بسیارند ، دهقان فداکاری دیگر ،فرشته نجاتِ قطاری دیگر

حسین علیمردانی، دهقان فداکاری بود که با اطلاع از تخریبی مسیر ریلی به کمک مسافران رفت.

به گزارش شبکه ایران کالا ،قطار تبریز-تهران به سرعت روی ریل درحال حرکت بود غافل از اینکه سیل، بخشی ازریل را درمسیر میانه -زنجان تخریب کرده است .دهقان فداکار زنجانی فرشته نجاتِ مسافران قطار

حسین علیمردانی، دهقان فداکاری بود که با اطلاع از تخریبی مسیر ریلی به کمک مسافران می رود.

او اهل شهر نیک پی زنجان است ، او بنر قرمز رنگی را که همان حوالی بود، برداشت و همچون دهقان فداکار کتاب‌های درسی مان، به سمت قطارِ در حال حرکت، شروع به دویدن کرد تا آنها را از خطر مطلع کند.

بالاخره 50 متر مانده به محل حادثه، راننده قطار، حسین و بنر قرمز رنگش را دید و متوجه شد که خطری در کمین است! به سرعت ترمز را کشید تا قطار را متوقف کند.

قطار به موقع و تنها در چند متری ریل‌های آسیب دیده، از حرکت باز ایستاد.

با اطلاع از این موضوع، قطار تبریز - تهران و مسافرانش در سلامتی کامل، به ایستگاه قبلی یعنی ایستگاه آذرپی بازگردانده شدند و مسافران نجات یافته با هماهنگی راه آهن به وسیله اتوبوس به ایستگاه راه‌آهن زنجان و از آنجا با قطار ویژه به تهران منتقل شدند.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها