افزایش 20 درصدی نرخ بلیت اتوبوس

 • یکشنبه 13 خرداد 1397 16:01
 • شناسه 28645
افزایش 20 درصدی نرخ بلیت اتوبوس

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسافری گفت: نرخ بلیت اتوبوس همزمان با اعتراض کامیونداران از ابتدای خرداد 20 درصد افزایش یافته است.

 به گزارش شبکه تلویزیونی ایران کالا، عامری مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های مسافری با  اشاره به تمهیدات لازم برای تأمین ناوگان اتوبوسرانی جهت جابه‌جایی مسافران در شب‌های قدر،گفت:  برای تعطیلات پیش رو 16 هزار و 500 دستگاه  اتوبوس، 46 هزار دستگاه سواری و 45 هزار مینی‌بوس در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه میانگین سن ناوگان اتوبوسرانی به 13 سال رسیده و بسیاری از آنها فرسوده شده است، گفت:  سازمان راهداری وحمل ونقل جاده‌ای  نوسازی این ناوگان‌ها را باید در اولویت برنامه‌های خود قرار دهد.

عامری با بیان اینکه نرخ بلیت اتوبوس از سال 95 افزایش نیافته است، گفت: با اعتراضاتی که کامیونداران داشتند نرخ بلیت اتوبوس 20 درصد افزایش یافته است.

عامری با تأکید بر اینکه افزایش نرخ بلیت در تمام مسیرها صورت گرفته است، اذعان داشت: نرخ جابه‌جایی مسافر با توجه به مسافت در برخی مسیرها 20درصد و در برخی دیگر 10 تا 15 درصد افزایش یافته است.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها