هدایت ۵۴۰۰۰ پرواز بر فراز آسمان ایران/ثبت ۳۲ هزار پرواز عبوری

 • چهارشنبه 23 خرداد 1397 17:32
 • شناسه 29010
هدایت ۵۴۰۰۰ پرواز بر فراز آسمان ایران/ثبت ۳۲ هزار پرواز عبوری

طی اردیبهشت ماه امسال ۵۴۲۳۸ پرواز داخلی، عبوری و بین المللی توسط کنترلرهای اداره کنترل فضای کشور کنترل و هدایت شد.

به گزارش ایران کالا به نقل از تسنیم ،بر اساس این گزارش کنترلرهای اداره کنترل فضای کشور در اردیبهشت 16 هزار و 732 پرواز داخلی، 30 هزار و 521 پرواز عبوری، 6 هزار و 397 پرواز بین‎المللی و 588 سایر پروازها را بر فراز آسمان ایران کنترل و هدایت کرده‎اند.

به این ترتیب، در اردیبهشت به طور میانگین روزانه 540 پرواز داخلی، 985 پرواز عبوری، 206 پرواز بین‎المللی و در مجموع روزانه حدود 1750 پرواز بر فراز آسمان کشورمان انجام شده است.

در فروردین امسال 17278 پرواز داخلی، 31 هزار و 966 پرواز عبوری، 8 هزار و 686 پرواز بین‎المللی، 616 سایر پروازها و در مجموع 58 هزار و 555 پرواز بر فراز آسمان ایران کنترل و هدایت شده‎اند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «حمل نقل»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها