امضاء تفاهم نامه بین شبکه ایران کالا و مجتمع فنی تهران

  • یکشنبه 11 تیر 1396 19:40
  • شناسه 689
امضاء تفاهم نامه بین شبکه ایران کالا و مجتمع فنی تهران

مدیران شبکه تلویزیونی ایران کالا و مجتمع فنی تهران تفاهم نامه همکاری امضاء نمودند

شبکه ایران کالا با اهتمام جدی به نگاه راهبردی مقام معظم رهبری  (مدظله العالی) به مقوله تولید و اشتغال در کنار حمایت تبلیغاتی از بنگاههای کوچک و متوسط به منظور ایجاد فرصت های شغلی از راه آموزش مهارت های خاص فنی و حرفه ای برای نیروهای جویای کار و ارتقاء سطح شغلی و شایستگی افراد شاغل، اقدام به ایجاد بستر آموزشی با همکاری مجتمع فنی تهران نموده است. به گزارش واحد هماهنگی و ارتباطات شبکه ایران کالا، این اقدام درقالب یک تفاهم نامه دو جانبه با مجتمع فنی تهران، زمینه آموزش های مهارت محور را با بهره‏گیری از سامانه‎ای به نشانی Iktv.webile.ir فراهم نموده است.

به گزارش واحد هماهنگی و ارتباطات شبکه ایران کالا، در حاشیه امضاء این تفاهم نامه ابتدا آقای دکتر سعادت مدیرعامل مجتمع فنی تهران ضمن عرض خیر مقدم به آقای دکتر زابلی‎زاده و هیئت همراه، افزودند امروزه هیچ کاری مقدس‌تر از این نیست که بتوانیم برای جوانان ایجاد شغل کرده و یا زمینه ارتقاء شغلی افراد را فراهم آوریم. لذا رویکرد ما در این تفاهم نامه آموزشهایی است که جنبه افزایش مهارت داشته و شرکت کنندگان می‎توانند به صورت آنلاین و کاملاً تعاملی در این دوره‏ها شرکت نموده و حضور فعال داشته باشند. انشالله با کمک شبکه تلویزیونی ایران کالا بتوانیم با تمرکز بر روی آموزش مجازی که از نیازهای جامعه می‎باشد، بستری را فراهم آوریم تا پس از اتمام دوره، کسب آن مهارت موجب دستیابی به یک شغل شده و یا مهارت شاغلین را ارتقاء دهد.

در ادامه نیز آقای دکتر زابلی زاده مدیر شبکه تلویزیونی ایران کالا در سخنانی با اشاره به دغدغه های مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید و محصول ایرانی و همچنین ایجاد اشتغال در کشور که یکی از معضلات و خواسته‎های به حق مردم است افزودند هدف ما در شبکه تلویزیونی ایران کالا در مرحله اول راه اندازی یک شبکه برودکست بود که سال گذشته و درچارچوب شعار اقدام و عمل به صورت آزمایشی راه اندازی شد. در مرحله دوم نیز در نظر داریم ضمن افتتاح رسمی شبکه، با بهره‌گیری از ظرفیت عظیم رسانه‎های نوین و برگزاری دوره‎های آموزشی مجازی، به یاری خداوند متعال گام مهمی را در زمینه اشتغال جوانان و ایجاد خود باوری در بین تولید کنندگان برای دستیابی به استانداردهای جهانی برداریم. ایشان در پایان ضمن تشکر زحمات از آقای دکتر سعادت و مهندس سیفی قائم مقام شبکه ایران کالا در زمینه اجرایی شدن این تفاهم نامه ابراز امیدواری کردند که این اقدام مبارک در کنار سایر برنامه‎هایی که انشاءالله در طی 6 ماه آینده به نتیجه خواهد رسید، بتواند شبکه ایران کالا را در دستیابی به آرمان بلند حمایت از تولید و محصول ایرانی یاری نماید.

واحد هماهنگی و ارتباطات

شبکه تلویزیونی ایران کالا

مطالب بیشتر از «خبر ویژه»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها