اسنپ از افراد معلول دعوت به کار می‌کند

  • چهارشنبه 22 آذر 1396 09:54
  • شناسه 12915
اسنپ از افراد معلول دعوت به کار می‌کند

اولین دوره جشنواره توان‌تک با هدف آشنایی توان‌یابان با فضای تجارت الکترونیک و شناخت فرصت‌های شغلی پایدار برای این افراد در تاریخ 21 آذر در موسسه خیریه رعد آغاز به کار کرده و تا ۲۴ آذرماه ادامه دارد.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از ایسنا، بنابر اعلام اسنپ، یکی از استارتاپ‌های حاضر در این رویداد سامانه هوشمند حمل‌ونقل اسنپ است که امسال به عنوان حامی اصلی توان‌تک حضور فعال و مستمر دارد.

پیشتر اسنپ -با به وجود آوردن فضای شغلی برای افراد معلول در ناوگان خود- حمایتش را از این افراد نشان داده است. طبق اعلام روابط عمومی اسنپ، رانندگان معلول فعال در این سامانه از پرداخت کمیسیون معاف هستند و با این تمهید فضای حمایتی برای فعالیت آنها به وجود آمده است.

اکنون اسنپ در نظر دارد زمینه فعالیت افراد معلول را در شرکت خود بیش از پیش فراهم سازد.

به گزارش روابط عمومی این سامانه همزمان با برگزاری رویداد توان‌تک، ایمیل tavantech@snapp.cab برای ارسال رزومه توان‌یابان در نظر گرفته شده است؛ به این ترتیب اسنپ از توان‌یابان متقاضی کار می‌خواهد در صورت تسلط به تخصص و مهارت‌های مورد نیاز جهت کار در اسنپ، رزومه خود را به این آدرس ارسال کنند.

همچنین اسنپ در طول برگزاری رویداد توان‌تک در این جشنواره غرفه خواهد داشت و افراد معلول متقاضی کار در این سامانه را راهنمایی می‌کند؛ غرفه اسنپ در توان‌تک به وسیله کاربران معلول این سامانه گردانده می‌شود.

رویداد توان‌تک در مجتمع نیکوکاری-آموزشی رعد (واقع در شهرک غرب، هرمزان، پیروزان جنوبی، پلاک ۷۴) برگزار می‌شود. اسنپ جهت رفت‌وآمد آسان و ارزان بازدیدکنندگان این نمایشگاه کد تخفیف ۵۰درصدی tavantech را (تا سقف ۵ هزار تومان) در نظر گرفته است.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «خدمات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها