افزایش 430 درصدی پروازهای باری در فرودگاه پیام البرز

 • یکشنبه 24 دی 1396 12:33
 • شناسه 13897
افزایش 430 درصدی پروازهای باری در فرودگاه پیام البرز

مدیر کل عملیات فرودگاهی و خدمات زمینی فرودگاه پیام البرز گفت: از ابتدای سال 96 تا کنون 26 سورتی پرواز باری انجام پذیرفته که نسبت به مدت مشابه سال قبل 430 درصد افزایش داشته است.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از ایرنا، علی کاملی روز یکشنبه در گفت وگو یی خبری افزود: یکی از برنامه های آینده شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در حوزه هوانوردی و امور فرودگاهی تسریع در امور حمل و نقل کارگو بوده است. 
وی اضافه کرد: به همین منظور با پیگیری های صورت گرفته در حوزه معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی، پروازهای کارگو ویژه حمل بار صادراتی با روند رو به رشد در حال انجام است. 
کاملی گفت: وضعیت حمل و نقل بارهوایی تاکنون 4 برابر برنامه پیش بینی شده بوده که با برنامه ریزی های در نظر گرفته شده و تفاهم های منعقد شده امیدواریم که تعداد پروازهای باری تا پایان سال به بیش از50 سورتی پرواز برسد. 
وی در خصوص آخرین وضعیت راه اندازی پروازهای مسافری از فرودگاه پیام اظهارداشت:عملیات اجرایی بهسازی باند و سطوح پروازی فرودگاه پیام در حال انجام است، تجهیزات لازم ناوبری و روشنایی خریداری شده و در حال نصب و راه اندازی است و همه تعهدات از سوی فرودگاه با جدیت پیگیری می شود. 
مدیر کل عملیات فرودگاهی و خدمات زمینی فرودگاه پیام افزود: عملیاتی شدن پرواز های مسافری مستلزم ادامه دار بودن هماهنگی و همکاری ارگان ها و سازمان های ملی و استانی است. 

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «خدمات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

  همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

  در راس سیاست جدید ارزی دولت برای ساماندهی بازار ارز، کنترل عرضه و تقاضا و اشراف بر گردش ارزی و همچنین حذف معاملات زائد و غیرضروری قرار دارد. بانک مرکزی مدعی است که به بخش عمده‌ای از این هدف از طریق سامانه الکترونکی نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) دست یابد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها