۳۶۰ شعبه ارزی بانک ملی آماده ارائه خدمات به مسافران

  • یکشنبه 26 فروردین 1397 16:55
  • شناسه 26804
۳۶۰ شعبه ارزی بانک ملی آماده ارائه خدمات به مسافران

عضو هیئت رئیسه بانک ملی از عرضه ارز مسافری در ۳۶۰ شعبه این بانک و ۶ فرودگاه بین المللی کشور خبر داد.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از خبرگزاری صدا و سیما غلامرضا پناهی گفت: از روز پنج شنبه که دستور العمل ارز مسافری از سوی بانک مرکزی ابلاغ شد بانک ملی نیز دستورالعمل اجرایی را به کلیه شعب ارزی خود ابلاغ کرد و در حال حاضر بیش از 360 شعبه ارزی این بانک آمادگی دارد بر اساس فرآیند ابلاغی بانک مرکزی به مسافران ارز ارائه کند. 


وی با بیان اینکه مسافران برای دریافت ارز مسافری باید با مراجعه به شعب بانک ملی و ارائه مدارک لازم و پرداخت معادل ریالی ارز خود رسید دریافت کنند گفت : در حال حاضر در 6 فرودگاه بین المللی کشور شامل امام ، ارومیه ، اهواز ، شیراز ، اصفهان و تبریز تمهیداتی اندیشیده شده تا مسافران بعد از مبادی خروجی با ارائه رسید نسبت به دریافت ارز خود اقدام کنند . 
غلامرضا پناهی  با بیان اینکه در حال حاضر امکان حواله ارز برای مسافران از طریق کارگزاران بانک ملی در کشورهای اروپایی ، روسیه و کشورهای منطقه اوراسیا وجود دارد گفت : در صورت تمایل مسافران می توانند مبلغ ریالی ارز خود را در پرداخت کنند و با دریافت حواله ارز خود را در کشور مقصد دریافت کنند . 
عضو هیئت رئیسه بانک ملی با بیان اینکه تاکنون 2050 نفر ارز مسافری خود را دریافت کرده اند گفت : شعب بانک ملی بدون هیچ محدودیتی و در تمامی ساعات کاری و حتی در ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به متقاضیان ارز هستند . 
وی با بیان اینکه مسافران می توانند حداکثر تا 4 روز کاری قبل از سفر با مراجعه به شعب ارزی بانک ملی نسبت به دریافت ارز خود اقدام کنند گفت : هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد و با اجرای سیاستهای اخیر دولت در زمینه ساماندهی بازار ارز همه افرادی که نیاز واقعی دارند می توانند تا سقف تعیین شده براحتی نیازهای ارزی خود را تامین کنند. 
وی سن دریافت ارز برای مسافران را 12 سال عنوان کرد و گفت : بر اساس سیاستهای جدید به مسافران زیر 12 سال ارز مسافری تعلق نمی گیرد. 
پناهی با بیان اینکه افرادیکه مقادیری ارز دارند می توانند سپرده ارزی باز کرده و ضمن دریافت سود به صورت ارز اصل پول خود را نیز در هر زمان که نیاز داشته باشند به صورت ارزی از بانک دریافت کنند گفت : با تمهیدات اندیشیده شده قرار است بزودی در مبادی خروجی دستگاههای کارت خوانی تعبیه شود که افراد بتوانند از محل سپرده ارزی خود ارز مسافری و تا سقف معینی ارز به صورت اسکناس از این دستگاهها برداشت کنند.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «خدمات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها