محدودیت‌های ترافیكی ویژه كامیون‌ها در روز 14 خرداد

 • یکشنبه 13 خرداد 1397 14:45
 • شناسه 28636
محدودیت‌های ترافیكی ویژه كامیون‌ها در روز 14 خرداد

از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه تا خاتمه مراسم تردد وسایل نقلیه سنگین در مسیر شمال به جنوب جاده قدیم قم از پل شهید رجایی در بزرگراه آزادگان ممنوع است.


به گزارش ایران کالا ، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره محدودیت‌های تردد در مراسم بزرگداشت بیست‌ونهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) اظهار کرد: از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه تا خاتمه مراسم تردد وسایل نقلیه سنگین در مسیر شمال به جنوب جاده قدیم قم از پل شهید رجایی در بزرگراه آزادگان ممنوع است. وی افزود: همچنین تردد تمامی وسایل نقلیه سنگین در مسیر جنوب به شمال جاده قدیم قم از پل قاسم‌آباد به سمت تهران ممنوع و این دسته وسایل نقلیه به سمت جاده ورامین هدایت خواهند شد. مهماندار درباره دیگر محدودیت‌های در نظر گرفته شده در این روز تصریح کرد: از ساعت ۱۳ این روز تا خاتمه مراسم تردد تمامی وسایل نقلیه به‌جز وسایل نقلیه مربوط به مراسم در محور بزرگراه شهید هاشمی و صالح‌آباد ممنوع است. به‌علاوه تردد تمامی وسایل نقلیه در آزادراه قم-تهران به سمت تهران به جز اتوبوس‌های استان قم ممنوع است. اتوبوس‌های مربوط به استان‌های اصفهان و مرکزی نیز از طریق جاده حسن‌آباد به سمت پارکینگ‌های واقع در بهشت زهرا(س) هدایت خواهند شد. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در همین رابطه افزود: همچنین اعمال محدودیت در جاده قدیم قم در مسیر جنوب به شمال بعد از کهریزک نرسیده به تقاطع سایت و هدایت خودرو‌ها به سمت شرق(جاده سایت) و ادامه مسیر از باقرشهر و در نهایت جاده قدیم به سمت تهران اجرا خواهد شد. تاکسی‌های فرودگاه امام خمینی (ره) نیز باید در زمان اجرای محدودیت در روز دوشنبه تا خاتمه مراسم از مسیر آزادراه تهران ـ. ساوه تردد کنند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «خدمات»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها