سیستم کنترل هوشمند خودرو با نام «مپجا» رونمایی شد

  • سه شنبه 23 آبان 1396 05:27
  • شناسه 11863
سیستم کنترل هوشمند خودرو با نام «مپجا» رونمایی شد

سیستم کنترل هوشمند مبتنی بر جی پی اس طراحی شده توسط یکی از شرکت های دانش بنیان منطقه آزد ارس، برای نخستین بار در کشور و در پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی رونمایی شد.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محصول جدید شرکت (مپجا) که با حضور استاندار آذربایجان شرقی رونمایی شد، با بهره گیری از سیستم هوشمند هدایت و کنترل از راه دور خودرو از پیام کوتاه و بلوتوث اجرا می شود.

محصول تولید شده در این شرکت که تنها در انحصار چند شرکت خودرو ساز مطرح دنیا از جمله مرسدس بنز است، نهایی بوده و مدیران آن با هدف جذب سرمایه گذار برای تولید انبوه و تجاری سازی در نمایشگاه ربع رشیدی حضور دارند.

پنجمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی با حضور نماینده ولی فقیه و استاندار آذربایجان شرقی شروع بکار کرد. این نمایشگاه از ۲۰ تا ۲۴ آبان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تبریز برپا می باشد.

رونمایی از سیستم کنترل هوشمند خودرو در نمایشگاه ربع رشیدی

تجاری‌سازی فناوری، زون بندی تخصصی، حضور مشتریان فناوری، صنعت‌گران و سرمایه‌گذاران و مدیران دستگاه‌های اجرایی، راه‌اندازی تورهای سرمایه‌گذاری به عنوان متقاضیان فناوری، ارزش‌گذاری به عناصر اجرایی و اقتصادی در داوری و ارزیابی طرح‌ها، حضور صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سازمان‌های حمایتی، حضور تشکل‌های تولیدی و دستگاه‌های اجرایی برای معرفی نیازهای فناوران از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این نمایشگاه و جشنواره است.

این نمایشگاه در سه سطح ایده و تحقیق، توسعه و تجاری‌سازی فناوری و فروش و توسعه بازار برگزار می‌شود. تعدادی از حامیان این نمایشگاه توسعه‌گران نرم افزار آذربایجان، منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان آذربایجان شرقی، نمایشگاه بین‌المللی تبریز، استانداری آذربایجان شرقی و دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

انتهای پیام /

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها