اهداي نشان برتر تعاملات الکترونيکي به بنگاههاي برتر

  • سه شنبه 28 آذر 1396 12:58
  • شناسه 13149
اهداي نشان برتر تعاملات الکترونيکي به بنگاههاي برتر

در مراسم پاياني دومين دوره جشنواره وب و کسب و کار بنگاهاي صنعتي، معدني و تجاري، از 15 بنگاه صنعتي، معدني و تجاري درسه بخش بنگاههاي بزرگ، متوسط و کوچک با اهداء لوح سپاس و نشان هاي برتر تعلامات الکترونيکي قدردانی شد.

دومين دوره جشنواره وب و کسب و کار بنگاهاي صنعتي، معدني و تجاري؛​ اهداي نشان برتر تعاملات الکترونيکي به بنگاههاي برتر

در مراسم پاياني دومين دوره جشنواره وب و کسب و کار بنگاهاي صنعتي، معدني و تجاري، از 15 بنگاه صنعتي، معدني و تجاري درسه بخش بنگاههاي بزرگ، متوسط و کوچک با اهداء لوح سپاس و نشان هاي برتر تعلامات الکترونيکي قدردانی شد.

به گزارش شبکه ایران کالا در مراسم پايان دومين دوره جشنواره وب و کسب و کار با حضور جمعي از معاونان و مديران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان فناوري اطلاعات ايران، نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، مديران اتاق هاي بازرگاني و اصناف و جمع زیادی از خبرگان حوزه صنعت، معدن و تجارت و فضاي مجازي کشور در سالن همايش هاي وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، از 15 بنگاه برتر صنعتي و معدني و تجاري که براساس ارزيابي هاي تخصصي، وب سايت هايشان ، حائز بيشترين اميتازات شده بودند در سه بخش بنگاه هاي بزرگ، متوسط و کوچک با اهداء نشان هاي برتر تعاملات الکترونيکي تجلیل شد. 
در بخش بنگاههاي بزرگ صنعتي، شرکت هاي پتروشيمي مارون و کوير تاير به ترتيب نشان هاي نقره اي و برنزي تعاملات الکترونيکي، در بخش بنگاههاي بزرگ معدني، شرکت خالص سازان روي زنجان موفق به کسب تنديس بنگاه پيشرو در تعاملات الکترونيک و در بخش بنگاههاي تجاري بزرگ، بيمه سرمد، بانک رفاه کارگران و بانک توسعه صادرات ايران به ترتيب تنديس هاي نقره اي و برنز جشنواره را دريافت کردند.
در بخش بنگاههاي متوسط صنعتي، شرکت هاي گرين وب و گارا الکترونيک مبنا به ترتيب موفق به کسب نشان هاي نقره اي و برنزي تعاملات الکترونيکي، در بخش بنگاههاي متوسط معدني، شرکت فراورده هاي ديرگداز ايران موفق به کسب تنديس بنگاه پيشرو در تعاملات الکترونيکي شدند، در بخش بنگاههاي تجاري متوسط نيز تنديس بنگاههاي پيشرو در تعاملات الکترونيکي به اتحاديه سراسري تعاوني هاي مصرفي ايران اهدا شد.
در بخش بنگاههاي کوچک صنعتي، شرکت فن آوري اطلاعات پارميس نشان نقره اي واحد توليدي اوسا کفاش نشان برنزي تعاملات الکترونيکي را دريافت کردند.
در بخش بنگاههاي تجاري کوچک نيز شرکت هاي بهينه پردازش و شهر فافا به ترتيب موفق به کسب نشان نقره اي و برنزي معاملات الکترونيکي شدند.
جايزه بهبود جشنواره نيز در اين بخش به شرکت حوله زمرد به واسطه بهبود وضعيت وب سايت اين شرکت نسبت به دوره نخست جشنواره تعلق گرفت و با اهداي تنديس بنگاه پيشرو در تعاملات الکترونيک از اين شرکت نيز تجلیل شد.
اين جشنواره به همت دفتر توسعه و کاربرد فناوري اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت و با مشارکت و سازماندهي علمي و اجرايي بخش خصوصي و با همکاري معاونت هاي تخصصي، سازمانهاي تابعه و استاني وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان فناوري اطلاعات، مرکز ملي فضاي مجازي، اتاق بازرگاني و اصناف کشور برگزار شد.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها