نشست مشترک شرکت های دانش بنیان و خدمات انرژی

 • شنبه 23 دی 1396 17:45
 • شناسه 13878
نشست مشترک شرکت های دانش بنیان و خدمات انرژی

شرکت‌های دانش‌بنیان و خدمات انرژی در نشستی گرد هم می‌آیند تا مباحث و چالش‌های این حوزه را مطرح کنند.

به گزارش شبکه ایران کالا  به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت‌های دانش‌بنیان و خدمات انرژی در نشستی گرد هم می‌آیند تا مباحث و چالش‌های این حوزه را مطرح کنند.

اینبار در رویدادی دیگر با حمایت ستاد فناوری حوزه انرژی معاونت علمی شرکت های فعال این حوزه گرد هم جمع می شوند. عنوان این رویداد «نشست مشترک شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های خدمات انرژی» است.

این نشست ۸ بهمن ماه سال جاری در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار می شود و هدف از برپایی آن شناسایی زمینه های همکاری مشترک میان شرکت های دانش بنیان و خدمات انرژی است. همچنین بررسی چالش ها و توسعه زمینه همکاری ها از دیگر اهدافی است که در این نشست دنبال می شود.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

  همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

  در راس سیاست جدید ارزی دولت برای ساماندهی بازار ارز، کنترل عرضه و تقاضا و اشراف بر گردش ارزی و همچنین حذف معاملات زائد و غیرضروری قرار دارد. بانک مرکزی مدعی است که به بخش عمده‌ای از این هدف از طریق سامانه الکترونکی نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) دست یابد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها