ازپژوهش های دانش آموزی حمایت می شود

 • شنبه 23 دی 1396 18:16
 • شناسه 13883
ازپژوهش های دانش آموزی حمایت می شود

رئیس دانشگاه جیرفت گفت:دانش آموزانی که طرح یا ایده دانش بنیان داشته باشند می‌توانند در جشنواره، حرکت و استارت آپ‌های دانشجویی شرکت کنند.

به گزارش شبکه ایران کالا و به نقل از خبرنگاران جوان،شاپور کوهستانی رئیس دانشگاه جیرفت گفت:دانش آموزانی که طرح یا ایده دانش بنیان داشته باشند می‌توانند در جشنواره، حرکت و استارت آپ‌های دانشجویی شرکت کنند.

رئیس دانشگاه جیرفت در نشست با مجید امیر تیموری، مدیر آموزش و پرورش این شهرستان، گفت: مهم‌ترین رکن توسعه و عامل توانمندسازی منابع انسانی هر کشوری، آموزش و پرورش است لذا در راستای پیشرفت و توسعه همه جانبه باید آموزش و پرورش خود را برای تربیت فرزندان این مرز و بوم از همه لحاظ توانمند کند.

وی افزود: دستگاه تعلیم و تربیت با تلاش و استفاده از همه ظرفیت‌های موجود بویژه نیروی انسانی، افرادی را به دانشگاه تحویل می‌دهد که سال‌ها آن‌ها را پرورش داده است.

کوهستانی همچنین گفت: آموزش و پرورش امروزه باید به سمتی حرکت کند که آموزش کاربردی را در دستور کار خود قرار دهد و در این زمینه باید با پژوهش و برنامه ریزی گام بردارد.

وی گفت: دانشگاه جیرفت با اعضای هیئت علمی توانمند آمادگی دارد که در همه زمینه‌های علمی، آموزش و پرورش را در راستای پژوهش‌های کاربردی یاری کند.

رئیس دانشگاه جیرفت گفت: سالانه در دانشگاه جیرفت جشنواره حرکت و استارت آپ‌هایی برگزار می‌شود که دانشجویان طرح‌ها و ایده‌های خود را در این برنامه‌ها ارائه می‌کنند و دانش آموزانی که طرح و یا ایده دانش بنیان داشته باشند می‌توانند در این جشنواره‌ها شرکت کنند.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

  همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

  در راس سیاست جدید ارزی دولت برای ساماندهی بازار ارز، کنترل عرضه و تقاضا و اشراف بر گردش ارزی و همچنین حذف معاملات زائد و غیرضروری قرار دارد. بانک مرکزی مدعی است که به بخش عمده‌ای از این هدف از طریق سامانه الکترونکی نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) دست یابد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها