شرکت های دانش بنیان در قزوین تسهیلات تشویقی می گیرند

  • شنبه 23 دی 1396 18:28
  • شناسه 13885
شرکت های دانش بنیان در قزوین تسهیلات تشویقی می گیرند

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: شرکت های دانش بنیانی که در شهرکها مستقر شوند از تسهیلات تشویقی شامل تقسیط ۷۰ درصدی، معافیت از مالیات و بخشودگی برخوردار می شوند.

به گزارش شبکه ایران کالا ، حمیدرضا خانپور  مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: شرکت های دانش بنیانی که در شهرکها مستقر شوند از تسهیلات تشویقی شامل تقسیط ۷۰ درصدی، معافیت از مالیات و بخشودگی برخوردار می شوند.

 

خانپور در حاشیه بازدید از پارک علم و فنآوری امام خمینی قزوین گفت: برای حمایت از شرکت های دانش بنیان مشوق های ویژه ای را پیش بینی کرده ایم تا انگیزه لازم برای این افراد ایجاد شود تا در مسیر تجاری سازی محصول گام بردارند.

خانپور همچنین گفت: در شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین از شرکتهای های تک و دانش بنیانی که بخواهند ایده های خود را در این شهرک ها پیاده کنند حمایت می کنیم و از تسهیلات ویژه برخوردار خواهند شد.

خانپور تصریح کرد: در تشویق های پیش بینی شده در پرداخت هزینه زمین واگذار شده که برای افراد عادی ۳۰ درصد نقد و ۷۰ درصد به صورت اقساطی است این میزان به ۱۰ درصد به صورت نقدی دریافت می شود.

 

خانپور همچنین گفت: تعداد اقساط پرداختی برای قیمت زمین برای شرکت های دانش بنیان در ۴۸ قسط دریافت خواهد شدکه برای افراد دیگردر ۳۰ قسط است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین یادآورشد: در کنار این مشوقها فعالان شرکت های فنآور از ۱۰ درصد بخشودگی به عنوان هدیه بهره مند خواهند شد و امیدواریم این حمایتها به ایجاد انگیزه برای ایده پردازان برای تولید محصول منجر شود.

خانپور بیان کرد: استفاده از حمایت صندوق ضمانت شهرک های صنعتی از دیگر تسهیلاتی است که در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار می گیرد.

وی اضافه کرد: همچنین برخورداری از معافیت مالیاتی از ۷ سال تا ۱۳ سال یکی دیگر از مشوق های شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در حمایت از شرکت های دانش بنیان و فنآور است.

فعالیت ۲۶ شرکت دانش بنیان در شهرک های صنعتی استان

خانپور گفت: در حال حاضر ۲۶ شرکت دانش بنیان در شرکت شهرک های صنعتی استان مستقر شده و فعالیت می کنند که زمینه اشتغال جوانان را مهیا کرده است.

 

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: تاکنون شرکتهای دانش بنیان بالغ بر دو هزار میلیارد ریال در شهرک های صنعتی استان سرمایه گذاری کرده اند که با فعالیت آنها دو هزار شغل در استان ایجاد شده است.

 

 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

  • همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

    همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

    در راس سیاست جدید ارزی دولت برای ساماندهی بازار ارز، کنترل عرضه و تقاضا و اشراف بر گردش ارزی و همچنین حذف معاملات زائد و غیرضروری قرار دارد. بانک مرکزی مدعی است که به بخش عمده‌ای از این هدف از طریق سامانه الکترونکی نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) دست یابد.

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها