زنگ پیام رسان ها با توان متخصصان داخلی به صدا درآمد

  • دوشنبه 27 فروردین 1397 15:35
  • شناسه 26836
زنگ پیام رسان ها با توان متخصصان داخلی به صدا درآمد

براساس آمار، هزینه ای که استفاده از پیام رسان های خارجی بر کشور تحمیل می کند رقمی بالغ بر 6/5 میلیارد دلار در سال است که معادل 17 درصد درآمد نفتی است، مبلغی که به راحتی با استفاده از زیرساخت های داخلی امکان بازگشت آن به چرخه اقتصادی کشور وجود دارد.

 مدیر پیام رسان بله در مصاحبه اختصاصی با شبکه ایران کالا گفت: مزیت این پیام رسان امکانات مالی و پرداخت است که به راحتی امکان کسب وکار را به کاربر می دهد، شعار این پیام رسان بله به راحتی است.

کیال در مورد امکانات دیگر این پیام رسان افزود: پرداخت عوارض خروج از کشور، همچنین یادآوری در زمینه کمک به خیریه ها از جمله امکانات دیگر این پیام رسان است.

او درباره علت استفاده از پیام رسان های داخلی گفت: امنیت در ارائه سرویس دهی خدمات مالی مهمترین دلیل برای استفاده از این پیام رسان است همچنین تعرفه ترافیک استفاده از این پیام رسان حداقل است واین پیام رسان با ترافیک بسیار کم هزینه و رایگان عرضه می شود.

او درباره رعایت حریم خصوصی مرم در پیام رسان های داخلی گفت: امنیت کاربران باید به گونه ای باشد که اطلاعات کاربران به راحتی در دسترس هکرها قرار نگیرد همچنین امنیت در تراکنش های بانکی بسیار مهم است که با وجود ایجاد پروتکل های امنیتی قوی این امر میسر شده است .

مدیر پیام رسان بله

کیال درباره برنامه برای افزایش ظرفیت نرم افزار "بله" گفت: اسکیل پذیری از مهمترین ویژگیهای این نرم افزاراست و انشاالله در مقیاس بالااین موضوع را پاسخ می دهیم.

انتهای پیام/ 

 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها