همکاری صنایع دفاعی دریایی با 300 شرکت دانش بنیان

  • دوشنبه 27 فروردین 1397 17:26
  • شناسه 26841
همکاری صنایع دفاعی دریایی با 300 شرکت دانش بنیان

رییس سازمان صنایع دریایی گفت: ما امروز با بیش از 300 شرکت تولیدی، دانش بنیان و صنعتی در حال همکاری و تعامل هستیم، محصولاتی که در سازمان دریایی مشاهده می‌شود، تماماً ایرانی است و در داخل به واسطه فکر و اندیشه ایرانی تولید شده است.

 به گزاش شبکه ایران کالا و به نقل از معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری،  امیر دریادار رستگاری،  رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع گفت: صنایع دفاعی دریایی با بیش از 300 شرکت تولیدی، دانش بنیان و صنعتی داخلی در حال همکاری و تعامل است، همچنین با توجه به موقعیت استراتژیک و دریایی ایران، ما در حوزه دریایی از طرف شمال با دریای خزر و از جنوب با خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان مواجه هستیم و به نوعی در مرکز کریدور شرق به غرب و جنوب به شمال قرار داریم.

 وی همچنین گفت: همچنین در حوزه حمل و نقل، گردشگری ساحلی، شیلات و حوزه اکتشاف و از بسترهای عمیق و نیمه عمیق می‌توانیم فعالیت‌های اقتصادی پر سودی داشته باشیم.

 امیردریادار همچنین گفت : این سازمان نماد اقتصاد مقاومتی است، چرا که تمامی اقدامات، سیاستگذاری‌ها و برنامه‌های ما مبتنی بر دانش درونی و متکی بر نیروهای داخلی است.
ما امروز با بیش از 300 شرکت تولیدی، دانش بنیان و صنعتی در حال همکاری و تعامل هستیم، محصولاتی که در سازمان دریایی مشاهده می‌شود، تماماً ایرانی است و در داخل به واسطه فکر و اندیشه ایرانی تولید شده است.

وزارت دفاع با شبکه گسترده‌ای از شرکت‌های داخلی در حال همکاری است و ده‌ها هزار نفر امرور به طور مستقیم و غیر مستقیم با این وزارتخانه در حال کار و فعالیت هستند که به نوعی اشتغالزایی خوبی در کشور محسوب می‌شود.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «دانش بنیان»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها