فروش بلیت گروهی قطار از طریق سایت رجا

  • سه شنبه 28 فروردین 1397 09:40
  • شناسه 26862
فروش بلیت گروهی قطار از طریق سایت رجا

درگاه اینترنتی ثبت و پذیرش درخواست‌های سفر گروهی در صفحه اصلی پایگاه اینترنتی رجا راه اندازی شد.

به منظور دسترسی مطلوب هموطنان بویژه سازمان‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها، و هیئت‌ های مذهبی به بلیت گروهی قطار، درگاه اینترنتی ثبت و پذیرش درخواست‌های سفر گروهی در صفحه اصلی پایگاه اینترنتی رجا راه اندازی شد.

 فروش بلیت گروهی قطار از طریق سایت رجا

به گزارش سایت شبکه ایران کالا از روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجا، علاقه‌ مندان برای بهره‌ مندی از مزایای این طرح و دریافت بلیت گروهی قطارهای این شرکت می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی رجا به نشانی www.raja.ir ، درخواست خود را ثبت و نسبت به تهیه بلیت‌های گروهی اقدام کنند.
شرکت رجا همچنین از هموطنان درخواست کرد با استفاده از تخفیفات ارائه شده در قطارهای گوناگون این شرکت، از خدمات رجا در سفرهای ریلی بهره‌مند شوند. بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و به منظور دسترسی هموطنان گرامی به همه قطارهای رجا، ارائه تخفیف در بلیت برخی از قطارهای این شرکت که از 16 فروردین امسال آغاز شده بود، تا پایان خرداد ماه ادامه دارد. تخفیفات ارائه شده از سوی شرکت رجا در مسیرهای رفت و برگشت برای تاریخ‌ های مختلف ایام یاد شده، تا 30 درصد است.عرضه‌ بلیت قطارهای رجا از طریق تمام کانال‌ های فروش مانند آژانس‌ های فروش، پایگاه اینترنتی شرکت رجا و سامانه 1539 صورت می پذیرد. شرکت رجا به منظور آگاهی هموطنان از آخرین تخفیفات اعمال شده برای سفر با قطارهای این شرکت، سامانه اطلاع رسانی "سفر ارزان" را بر روی شبکه تلگرام به نشانی @safararzan1539 ایجاد کرده تا متقاضیان سفر با قطارهای رجا بتوانند از این تسهیلات برخوردار شده و از قطارهای گوناگون برای سفر استفاده کنند.
هموطنان برای آگاهی از برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت، نشانی مراکز مجاز فروش و ... می توانند به صورت شبانه روزی با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق تلفن ۱۵۳۹ تماس بگیرند.

پایان خبر ... منبع واحد مرکزی خبر

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «ریلی »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها