همایش رونمایی از نشان تجاری سیب سمیرم برگزار شد

  • یکشنبه 12 آذر 1396 11:12
  • شناسه 12535
همایش رونمایی از نشان تجاری سیب سمیرم برگزار شد

نشان تجاری سیب سمیرم به‌عنوان محصول جدید فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با مشارکت ورزشکاران و هنرمندان رونمایی شد

به گزارش شبکه ایران کالا مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در همایش رونمایی از نشان تجاری سیب سمیرم با اشاره به تغییر و تحول رفاه طی سه سال گذشته گفت: در یک دوره سخت اقتصادی با تلاش همه همکاران توانستیم با عبور از مشکلات یک جریان پویا را در رفاه شاهد باشیم و امروز فروشگاه‌های نسل جدید رفاه توانسته‌اند جایگاه مناسبی در میان خانوارها داشته باشند.
فرشید گلزاده کرمانی با اشاره به اینکه فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه از ایده‌های خلاقانه حمایت می‌کند، تاکید کرد: فروشگاه رفاه در حوزه مسوولیت اجتماعی و حضور مداوم در اسپانسری ورزش با مشارکت خواهران منصوریان از برند سیب سمیرم رونمایی می‌کند تا به این ترتیب این دوستان بتوانند با کارآفرینی کسب‌وکار کوچکی را برای حمایت از کشاورزان زادگاه خود داشته باشند.

وی تاکید کرد: بستر و زمینه توسعه در رفاه فراهم است و ما از تمام ایده‌های خلاقانه تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان در این خصوص استقبال می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: برای اینکه حضور رفاه برای حمایت از ایده‌های خلاقانه فقط یک جرقه نباشد و به‌خصوص برای مشارکت‌های استراتژیک در حوزه‌های ورزش، هنر و موضوعات اجتماعی، شرکت رفاه رسانه را تاسیس کرده‌ایم.

گلزاده با اعلام تاسیس شرکت رفاه رسانه از سوی فروشگاه زنجیره‌ای رفاه افزود: نقش این شرکت ایجاد زمینه‌های مشارکت و نگاه مستمر برای ایجاد کسب‌وکارهای جدید است و برنامه ما این است که تا پایان سال ۱۰ حوزه و زمینه جدید را از سوی شرکت رفاه رسانه ایجاد کنیم.

سیب سمیرم

سیب سمیرم

سیب سمیرم

انتهای پیام / 

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «زارعت و باغبانی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها