برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران در مهرماه

 • دوشنبه 21 خرداد 1397 11:55
 • شناسه 28876
برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران در مهرماه

سومین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (IRAN EXPO 2018) از مهرماه امسال با هدف تشویق برای سرمایه‌گذاری خارجی در کشور و تسهیل روند صادارت محصولات داخلی برگزار می‌شود.

به گزارش ایران کالا به نقل از ایسنا، سومین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (IRAN EXPO 2018) به‌ عنوان بزرگترین اجلاس صادراتی کشور از 28 مهرتا اول آبان ماه امسال در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه به‌ منظور شناساندن کالاهای صادراتی غیرنفتی کشور به تجار و بازرگانان برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه‌ شرکت‌های ایرانی نیز فرصت ارائه‌ توانمندی‌ها و دستاوردهای خود را در حوزه‌های مختلف صنعتی به تجار و بازرگانان خارجی خواهند داشت و برای این منظور حدود 800 تاجر از کشورهای مخلتف برای حضور در این نمایشگاه دعوت شده‌اند.

امکان ارائه‌ مستقیم محصولات و خدمات شرکت‌های ایرانی به بازرگانان از مزایای این نمایشگاه است، به‌طوری که بدون نیاز به تبلیغات و بازاریابی غیرمستقیم، شرکت‌ها می‌توانند فرصت‌های صادراتی جدیدی برای خود ایجاد کنند.

ستاد برگزاری این نمایشگاه امکانات و تسهیلات ویژه‌ای نیز به شرکت‌ها ارائه می‌دهد که از آن جمله می‌توان به دعوت از تاجر یا بازرگان مورد نظر شرکت‌ها اشاره کرد. شرکت‌هایی که برای فروش محصولات خود نیاز به دعوت از فرد خاصی (مشتری بالقوه) دارند، این ستاد شرایط دعوت آن‌ها را آسان کرده و تسهیلاتی نظیر پرداخت هزینه‌ سفر و اقامت تاجر یا بازرگان مورد نظر را فراهم خواهد کرد.

همچنین برای شرکت‌هایی که کشور خاصی را برای صادرات محصولات خود در نظر دارند، اما هنوز اقدام به شناسایی مشتریان بالقوه خود نکرده‌اند، واحد روابط بین‌الملل ستاد اجرایی نمایشگاه، اقدام به رصد کشور مورد نظر، شناسایی و دعوت از تجار و بازرگانانی که می‌توانند مشتریان بالقوه شرکت باشند، خواهد کرد.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «صادرات »

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها