آغاز پخش آزمایشی شبکه ایران کالا

 • یکشنبه 15 اسفند 1395 12:53
 • شناسه 129
آغاز پخش آزمایشی شبکه ایران کالا

پخش ازمایشی شبکه ایران کالا در روز چهارشنبه چهارم اسفندماه با حضور معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان صدا و سیما آغاز شد.

ماموریت اصلی این شبکه، حمایت از کار آفرینان و بنگاههای تولیدی کوچک و متوسط است و در این مرحله روزانه چهار ساعت برنامه پخش خواهد کرد.

مهندس شهریاری معاون منابع مالی و سرمایه انسانی در مراسم آغاز پخش آزمایشی شبکه ایران کالا، ضمن قدردانی از تمامی افرادی که در تاسیس و شکل گیری این شبکه نقش ایفاء کرده اند گفت ایران کالا،   هدیه ای از طرف سازمان صدا و سیما به کارآفرینان و صنایع تولیدی کشور است.

آقای شهریاری مهمترین برنامه عملی و اقدام رسانه ملی را در سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" تاسیس شبکه ایران کالا عنوان کرد و گفت شاخصه ویژه مهم رسانه ملی برای همراهی با صنعت، اقتصاد کشور، تاسیس شبکه ایران کالاست که در نوع خود اقدامی بی نظیر است.

 

واحد هماهنگی و ارتباطات

مطالب بیشتر از «فیلم و عکس»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

  همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

  در راس سیاست جدید ارزی دولت برای ساماندهی بازار ارز، کنترل عرضه و تقاضا و اشراف بر گردش ارزی و همچنین حذف معاملات زائد و غیرضروری قرار دارد. بانک مرکزی مدعی است که به بخش عمده‌ای از این هدف از طریق سامانه الکترونکی نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) دست یابد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها