افتتاح استودیوی مجازی شبکه ایران کالا

 • یکشنبه 15 اسفند 1395 13:07
 • شناسه 130
افتتاح استودیوی مجازی شبکه ایران کالا

ابتکاری نو در بهره گیری از تکنولوژی روز جهت ساخت و تولید برنامه های استودیویی

استودیوی مجازی شبکه تلویزیونی ایران کالا در روز دوشنبه نهم اسفند ماه 95 با حضور آقای دکتر زابلی زاده مدیریت و جمعی از مدیران و کارمندان شبکه رونمایی و بهره برداری از آن آغاز شد.

در این مراسم آقای دکتر زابلی زاده ریاست شبکه ایران کالا ضمن قدردانی از زحمات دست اندرکاران ساخت و تجهیز این استودیو گفت بهره گیری از استودیوی مجازی پیش از این نیز در شبکه‎های مختلف سازمان صورت گرفته است اما شبکه تلویزیونی ایران کالا اولین شبکه ای است که تمامی برنامه های استودیویی خود را با استفاده از این تکنولوژی به صورت زنده و ضبطی پخش خواهد نمود.

مدیر شبکه ایران کالا با اشاره به مزیت های فراوان استفاده از دکورهای مجازی گفت: باتوجه به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص اقتصاد مقاومتی و به منظور جلوگیری از تحمیل هزینه‎های گزاف ساخت دکور، از همان ابتدای فعالیت ها، بهره‌گیری از استودیوی مجازی به عنوان رویکرد اصلی این شبکه قرار گرفت و به همین منظور با ساخت دکورهای جذاب تلویزیونی در فضای مجازی، کلیه برنامه‎های تولیدی و اطلاع رسانی در این محل تولید و پخش خواهد شد.

 

واحد هماهنگی و ارتباطات

مطالب بیشتر از «فیلم و عکس»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها