افتتاح استودیوی مجازی شبکه ایران کالا

  • یکشنبه 15 اسفند 1395 13:07
  • شناسه 130
افتتاح استودیوی مجازی شبکه ایران کالا

ابتکاری نو در بهره گیری از تکنولوژی روز جهت ساخت و تولید برنامه های استودیویی

استودیوی مجازی شبکه تلویزیونی ایران کالا در روز دوشنبه نهم اسفند ماه 95 با حضور آقای دکتر زابلی زاده مدیریت و جمعی از مدیران و کارمندان شبکه رونمایی و بهره برداری از آن آغاز شد.

در این مراسم آقای دکتر زابلی زاده ریاست شبکه ایران کالا ضمن قدردانی از زحمات دست اندرکاران ساخت و تجهیز این استودیو گفت بهره گیری از استودیوی مجازی پیش از این نیز در شبکه‎های مختلف سازمان صورت گرفته است اما شبکه تلویزیونی ایران کالا اولین شبکه ای است که تمامی برنامه های استودیویی خود را با استفاده از این تکنولوژی به صورت زنده و ضبطی پخش خواهد نمود.

مدیر شبکه ایران کالا با اشاره به مزیت های فراوان استفاده از دکورهای مجازی گفت: باتوجه به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص اقتصاد مقاومتی و به منظور جلوگیری از تحمیل هزینه‎های گزاف ساخت دکور، از همان ابتدای فعالیت ها، بهره‌گیری از استودیوی مجازی به عنوان رویکرد اصلی این شبکه قرار گرفت و به همین منظور با ساخت دکورهای جذاب تلویزیونی در فضای مجازی، کلیه برنامه‎های تولیدی و اطلاع رسانی در این محل تولید و پخش خواهد شد.

 

واحد هماهنگی و ارتباطات

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • موفقیت جدید برای گروه صنعتی استیل ناب

    موفقیت جدید برای گروه صنعتی استیل ناب

    گروه صنعتی ناب استیل در مراسم روز ملی صنعت و معدن که با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار شد، موفق به دریافت تندیس زرین و لوح تقدیر به عنوان شرکت نمونه ملی لوازم خانگی شد.

آخرین خبرها