مراسم بزرگداشت و فاتحه خوانی شهدای گرانقدر آتش نشان

 • یکشنبه 15 اسفند 1395 13:30
 • شناسه 131
مراسم بزرگداشت و فاتحه خوانی شهدای گرانقدر آتش نشان

شبکه ایران کالا مراسم بزرگداشت و فاتحه خوانی شهدای گرانقدر آتش نشان را باحضور آتش نشانان دلیر و سخت کوش سازمان صداوسیما برگزار نمود.

 

خداحافظ بلاگردان مردم  *  شکوهت مانده در اذهان مردم 

مگر نامت نبود آتشنشان مرد  *  چرا آتش زدی بر جان مردم

در این مراسم که با حضور مدیریت، مدیران و کارکنان برگزار گردید، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید و نوحه سرایی، آقای دکتر زابلی زاده در سخنانی به تجلیل از ایثار، جانفشانی و حرکت قهرمانانه عزیزان آتش نشان که عاشقانه با در دست گرفتن جان شیرین، ایستاده در غبار، آتش را نشانِ خود کردند پرداختند و در ادامه نیز به نیابت از همکاران شبکه، با اهدای گل و کلام ا... مجید از همکاران آتش نشانان سازمان تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

 

واحد هماهنگی و ارتباطات

مطالب بیشتر از «فیلم و عکس»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها