بازدید معاون توسعه و فناوری رسانه سازمان صداوسیما از شبکه ایران کالا

 • سه شنبه 12 اردیبهشت 1396 13:35
 • شناسه 463
بازدید معاون توسعه و فناوری رسانه سازمان صداوسیما از شبکه ایران کالا

آقای دکتر علیدادی معاون توسعه و فناوری رسانه سازمان صداوسیما به همراه جمعی از مدیران این معاونت از شبکه ایران کالا بازدید کردند.

در این دیدار آقای دکتر زابلی‎زاده مدیریت شبکه ایران کالا با تشریح اهداف و رویکردهای این شبکه، گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه‎های درحال انجام ارائه نمودند. در ادامه آقای دکتر علیدادی پس از بازدید از گروه هنری، واحد فنی و انفورماتیک و رسانه‎های نوین، با حضور در استودیوی مجازی و بازدید از امکانات و تجهیزات مستقر در آن، در پاسخ به خبرنگار شبکه ایران کالا درخصوص برنامه‎های معاونت توسعه و فناوری رسانه برای تحقق اهداف این شبکه گفت: باتوجه به رقابت‌هایی که در حوزه اهداف شبکه ایران کالا یعنی تولید، کالا و خدمات ایرانی وجود دارد، برای رسیدن به موفقیت، لازم است این شبکه از نظر امکانات و تکنیک‎های کاری در سطح بالایی تعریف شده و امکانات مورد نیاز را در اختیار داشته باشد.

ایشان با تاکید بر فعالیت فرامرزی شبکه ایران کالا افزودند این شبکه هم اکنون علاوه بر پخش دیجیتال در کشور، از طریق ماهواره بدر، فضاهای مجازی و پخش آنلاین اینترنتی در دسترس  مخاطبان عزیز می‌باشد.

درپایان این دیدار آقای دکتر علیدادی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آقای دکتر زابلی‎زاده و همکاران این شبکه، در سخنانی با اشاره به خلاقیت‌های فوق العاده‎ای که در حوزه تولید محتوا نسبت به سایر تولیدات سازمانی در شبکه ایران کالا انجام شده است افزودند این اقدامات هم از نظر کیفی و هم نوآوری بسیار جالب توجه بوده و قطعا برای مخاطبان جذابیت های خوبی خواهد داشت.

مطالب بیشتر از «فیلم و عکس»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها