توافق ماکو و استان آغری ترکیه برای تور‌های گردشگری متقابل

 • سه شنبه 19 دی 1396 17:28
 • شناسه 13772
توافق ماکو و استان آغری ترکیه برای تور‌های گردشگری متقابل

فرماندار ماکو از توافق این شهرستان و استان آغری ترکیه برای برگزاری تور‌های گردشگری متقابل در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش شبکه ایران کالا  شاهین علیزاده فرماندار ماکو گفت، در نشستی که با مسؤولان شهر آغری ترکیه داشتیم دو طرف بر برگزاری تور‌های گردشگری با هدف معرفی جاذبه‌های طبیعی و تاریخی ماکو و آغری به توافق رسیدیم.

وی افزود، اگر دفا‌تر خدمات مسافرتی ماکو و استان آذربایجان غربی برنامه‌های خود را اعلام کنند از هر فرصتی می‌توان برای معرفی استان استفاده کرد.

علیزاده گفت، شهرستان ماکو برای برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی، اجرای نمایشگاه و حتی بهره‌مندی از موضوع خواهر‌خواندگی با یکی از شهر‌های ترکیه برای توسعه گردشگری آمادگی دارد، زیرا ارائه طرح‌های گردشگری لازمه اجرای سیاست‌های توسعه گردشگری در منطقه است.

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «میراث فرهنگی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

  همه در جستجوی نیما / نیما را بشناسید

  در راس سیاست جدید ارزی دولت برای ساماندهی بازار ارز، کنترل عرضه و تقاضا و اشراف بر گردش ارزی و همچنین حذف معاملات زائد و غیرضروری قرار دارد. بانک مرکزی مدعی است که به بخش عمده‌ای از این هدف از طریق سامانه الکترونکی نظام یکپارچه معاملات ارزی (نیما) دست یابد.

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها