مراسم اعطای گواهینامه نشان مرغوبیت صنایع دستی

 • چهارشنبه 26 اردیبهشت 1397 16:20
 • شناسه 28012
مراسم اعطای گواهینامه نشان مرغوبیت صنایع دستی

مراسم اعطای گواهینامه نشان مرغوبیت صنایع دستی و رونمایی از نمایشگاه دائمی صنایع دستی مستقر در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور علی اصغر مونسان معاون رییس جمهور و رییس این سازمان برگزار شد.

 

به گزارش شبکه ایران کالا ، در مراسم اعطای گواهینامه‌های نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی، از هنرمندان برگزیده استان‌های البرز، زنجان، مرکزی، خوزستان، تهران، کردستان، اصفهان و قزوین قدردانی خواهد شد.

همچنین در این مراسم از دو داور پیشکسوت در دو برنامه نشان ملی مرغوبیت صنایع و جشنواره فجر صنایع دستی قدردانی خواهد شد.

در این مراسم پویا محمودیان سرپرست معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، هنرمندان و اهالی رسانه نیز حضور دارند.

کلیدواژه‌ها

مطالب مرتبط

مطالب بیشتر از «میراث فرهنگی»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

 • آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  آقای وزیر، وضع اقتصاد را خوب می داند

  مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، در یادداشتی آورده است: " هر روز با تعداد زیادی پرسش از سوی روزنامه نگاران، فعالان بخش خصوصی، مردم عادی و حتی برخی کارشناسان مواجه‌ام: آیا وضع اقتصاد ما خوب است؟ از آن مهم تر اینکه باید به این تفکر سرنوشت ساز هم پاسخ بدهم که آیا در ایران می‌توان کارآفرینی کرد یا نه؟

خبر آگهی

 • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

  هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها