محصول جدید چینی بهداشتی مروارید برای بهبود عملکرد روده

  • یکشنبه 26 آذر 1396 15:28
  • شناسه 13073
محصول جدید چینی بهداشتی مروارید برای بهبود عملکرد روده

توالت فرنگی طبی سیلویا یکی از جدیدترین محصولات کارخانجات چینی بهداشتی مروارید است که برای اولین بار در ایران تولید شده است. در طراحی و ساخت این سبک توالت طبی، از تلفیق مزایای توالت زمینی و توالت فرنگی جهت بهبود عملکرد سیستم گوارش بهره گرفته شده است که باعث سهولت در تخلیه روده‌ها می‌شود.

به گزارش شبکه ایران کالا به نقل از ایسنا، شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید با نام‌های تجاری مروارید وUNIK، پیشگام در صنعت چینی بهداشتی کشور با به‌کار گیری دانش فنی روز، مواداولیه مرغوب، سیستم‌های کنترل کیفیت جامع و همچنین با برخورداری از تکنولوژی روز دنیا در زمره بزرگ‌ترین تولیدکنندگان چینی بهداشتی است. شرکت مروارید همراه با گذر زمان توانسته محصولات خود را از نظر کمی و کیفی ارتقای داده و مرزهای تولیدات ملی را پشت سر بگذارد.

این شرکت همواره سعی کرده با نوآوری، ارتقا، کیفیت و رعایت اصول فنی لازم برای صرفه‌جویی مصرف آب در طراحی محصولات و ارائه خدمات مطلوب، ضمن پاسخ شایسته به اعتماد مشتریان، بهداشت، سلامتی و آرامش را فراهم کند.

شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید، مشتری‌مداری، عملگرایی و حفظ محیط‌زیست را سرلوحه کار خود قرار داده و همواره با تداوم نوآوری، در صدد ارتقای استانداردهای موجود صنعت چینی بهداشتی ایران در سطح بین‌المللی است.

توالت فرنگی طبی سیلویا که برای اولین بار در ایران تولید شده، ضمن حفظ ارگونومی بدن، از مزایایی مانند: وضعیت مناسب نشستن منطبق با ارگونومی بدن و بهترین وضعیت برای تخلیه روده بزرگ، محافظت از اعصاب کنترل کننده روده بزرگ و جلوگیری از کشیدگی در ماهیچه‌های مرتبط، مناسب برای بیماران مبتلا به یبوست، انسداد کانال روده و مجرای مثانه، هموروئید، پروستات، فتق، بیماری‌های کولون، آپاندیس و بیماری‌های التهاب روده برخوردار است.

انتهای پیام/

کلیدواژه‌ها

مطالب بیشتر از «نهایی (بنگاههای اقتصادی، فناوری پیشرفته)»

نظر شما

شما در حال ارسال پاسخ به نظر «» می‌باشید.

نظرات بینندگان

جدید ترین برنامه ها

موضوع داغ هفته

خبر آگهی

  • هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هاپیر تایر، خدمتی ویژه در کسب و کار آنلاین

    هایپرتایر با ایده‌ای خلاقانه برای ارایه خدماتی متفاوت در عرصه فروش آنلاین تایر بوجود آمد؛ ویژگی اصلی این مجموعه ارایه خدماتی متمایز در زمینه نصب تایرهای عرضه شده به صورت سیار است‌.

آخرین خبرها